Manşet Spor

Edirne’de Sporda Haftaya Bakış

Edirne’de Sporda Haftaya Bakış

Edirne Süper Amatör Küme’de Anafartalarspor Liderliğini sürdürüyor.

Anafartalarspor

Edirne’de bu hafta oynanacak karşılaşmaların programı şöyle;

SÜPER AMATÖR KÜME

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G M B A Y P AV
      Osmanlı 4 0 İpsala 1 Anafartalar 7 6 0 1 13 0 19 +13
      Doyran 0 1 Tunca 2 K Arda 7 5 1 1 19 7 16 +12
      Kazanova 3 2 Uzunköprü 3 İpsala 7 4 3 0 15 10 12 +5
      K Arda 0 0 Anafartalar 4 Osmanlı 7 4 3 0 7 4 12 +3
    H Y karpuzlu 0 3 Edirne 5 Uzunköprü 7 4 3 0 13 16 12 -3
15-12 Srçhane 1 13.30 Edirne     K arda 6 Tunca 7 3 3 1 9 6 10 +3
  Keşan 14.00 Anafartalar     Kazanova 7 Kazanova 7 3 3 1 8 10 10 -2
  Osmanlı 14.00 Osmanlı     Doyran 8 Doyran 7 2 4 1 13 12 7 +1
  Uzunköprü 14.00 Uzunköprü     İpsala 9 Edirne 7 1 5 1 8 19 4 -11
              10 Y karpuzlu 7 0 7 0 0 21 0 -21LİE

1.AMATÖR KÜME A GRUBU

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G M B A Y P AV
      Saraçhane 5 0 İbriktepe 1 Saraçhane 6 5 0 1 27 4 16 +23
      Köprüce 1 10 Havsa 2 Enez 7 4 1 2 22 10 14 +12
      Enez 3 1 Y imaret 3 Havsa 7 4 3 0 28 25 12 +3
      Tayakadın 2 2 Kirişhane 4 Kirişhane 6 3 1 2 18 9 11 +9
    Bay Çarşı       5 Yeniimaret 6 3 2 1 21 6 10 +15
15-12 Srçhane 2 14.30 Y İmaret     Saraçhane 6 Çarşı 6 2 0 4 17 5 10 +12
  Srçhane 1 16.00 Kirişhane     Köprüce 7 Tayakadın 6 1 3 2 10 13 5 -3
  Havsa 14.00 Havsa bir     Çarşı 8 İbriktepe 6 0 6 0 8 41 0 -33
  İbriktepe 14.00 İbriktepe     Tayakadın 9 Köprüce 6 0 6 0 3 41 0 -38
    Bay Enez                          

 

1.AMATÖR KÜME B GRUBU

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G M B A Y P AV
    H Karakasım 0 3 Yıldırım 1 DSİ 6 4 0 2 18 9 14 +9
      Saray 1 1 Karlıova 2 18 Kasım 6 4 1 1 20 9 13 +11
      Y mahalle 1 1 Subaşı 3 Saray 6 4 1 1 19 9 13 +10
      18 kasım 6 0 Shçek 4 Subaşı 6 2 0 4 24 10 10 +14
    Bay DSİ       5 Yıldırım 6 3 2 1 20 11 10 +9
15-12 Srçahane 2 12.00 Shçek     DSİ 6 Karlıova 6 2 2 2 12 18 8 -6
  Srçahane 2 16.45 Yıldırım     Y Mahalle 7 Y mahalle 6 1 4 1 9 17 4 -8
  Karaağaç 14.00 Karlıova     18 Kasım 8 Shçek 6 1 5 0 6 19 3 -13
  Subaşı 14.00 Subaşı     Saray 9 Karakasım 6 0 6 0 5 31 -3 -28 1HMV
    Bay Karakasım                          

U 15  A GRUBU

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G M B A Y P AV
      Tunca 1 2 Y mahalle 1 Kazanova 6 6 0 0 49 5 18 +44
      Saray 3 4 Köprüce 2 Köprüce 6 5 1 0 25 22 15 +3
      K Arda 0 10 Kazanova 3 Y mahalle 6 2 4 0 14 37 6 -23
14-12 Havsa 14.00 Y mahalle     K Arda 4 Tunca 6 1 4 1 14 21 4 -7
  Srçhane 1 11.00 Kaznaova     Saray 5 Saray 6 1 4 1 23 41 4 -18
  Hıdır ağa 14.00 Köprüce     Tunca   K arda 6 2 4 0 19 18 3 +1 1HMV

U 15  B GRUBU

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G M B A Y P AV
      Edirne Gk 8 0 Uzunköprü 1 DSİ 6 5 0 1 59 3 16 +56
      DSİ 11 0 Saraçhane 2 Edirne gk 6 5 0 1 42 1 16 +41
      Y imaret 4 0 Tayakadın 3 Y imaret 6 4 2 0 18 24 12 +6
14-12 Srçhane 1 15.00 Sraçhane     Edirne gk 4 Uzunköprü 6 2 4 0 13 32 6 -19
  Uzunköprü 14.00 Uzunköprü     Y imaret 5 Saraçhane 6 1 5 0 5 50 3 -45
  Tayakadın 14.00 Tayakadın     DSİ 6 Tayakadın 6 0 6 0 7 35 0 -28

U 17  A GRUBU

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G M B A Y P AV
              1 Keşan 3 3 0 0 27 1 9 +26
              2 Saraçhane 3 2 1 0 12 18 6 -6
              3 Lalapaşa 3 1 2 0 7 15 3 -8
              4 Shçek 3 0 3 0 5 17 0 -12

U 17  B GRUBU

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G M B A Y P AV
      Edirne 5 2 Köprüce 1 Edirne 5 4 0 1 21 6 13 +15
      Havsa 1 2 Subaşı 2 Subaşı 5 2 1 2 22 10 8 +12
    Bay         3 Köprüce 5 2 1 2 12 11 8 +1
14-12             4 Havsa Bir 5 1 3 1 19 8 4 +11
  Srçhane 1 13.00 Edirne     Havsa 5 Saray 4 0 4 0 2 41 0 -39
    Bay Köprüce                          

İŞİTME ENGELLİLER MÜSABAKASI

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM
15-12-2013 Saraçhane 1 11.00 Edirne İşitme engelliler     Karşıyaka  İşitme engelliler
             

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL