Güncel

Edirne’de vali ve belediye başkanı gazetecilerle buluştu

Edirne Valisi Ekrem Canalp ve Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla, şehirde görev yapan basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi. Edirne’de Meriç Nehri kenarında..

Edirne’de vali ve belediye başkanı gazetecilerle buluştu

Edirne Valisi Ekrem Canalp ve Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla, şehirde görev yapan basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi.

Edirne’de Meriç Nehri kenarında bulunan Polis Bahçesi Tesisleri’nde, Edirne Valisi Ekrem Canalp’in ev sahipliğinde düzenlenen kahvaltı etkinliğine, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne İl Sağlık Müdürü Dr. İshak Yıldırım, İletişim Başkanlığı Edirne Bölge Müdürü Uğur Ülgen, Basın İlan Kurumu Tekirdağ Şube Müdürü Mehmet Akif Bircan ve çok sayıda gazeteci katıldı.

Gazeteci Tamer Yavuz’un örnek davranışına teşekkür

Kahvaltı programı sonrası Edirne Valisi Ekrem Canalp, böbrek hastası olan doktor eşi Meltem Tavuz’a, kendi böbreği bağışlayarak eşinin sağlığına kavuşmasına vesile olan 2 çocuk babası gazeteci Tamer Yavuz’a, bu onurlu ve örnek davranışından ötürü teşekkür plaketi verdi.

Edirne Valisi Ekrem Canalp, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dışındaki her günde gazetecilerin bir ve beraberlik içerisinde hareket etmeleri gerektiğini vurgulayarak, bu konuda kendi adına düşen her rolü üstlenebileceğinin sözünü verdi.

ULAK Anadolu Gazetesi’ni ilgiyle okudular

Kahvaltı programında, Ulak Anadolu Gazetesi Yayın Danışmanı Koray Ustabaşı ve ULAK Anadolu Gazetesi Edirne İl Temsilcisi Şafak Çekver, UNİ Medya bünyesinde yapılan Uni Haber Ajansı (UHA) ve ULAK Anadolu Gazetesi hakkında, Edirne Valisi Ekrem Canalp’e ve Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’a, bilgiler vererek, ULAK Anadolu Gazetesi’nin son sayısını takdim ettiler.

Kahvaltı sonrası, katılımcılar nehir kenarında günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL