HESABIM
Üye Ol

EDİRNE’DEN BİR “YILDIZ” GEÇTİ! BAHAR ŞENLİĞİ İKİNCİ GÜNÜNDE DE TRAKYA’YI SALLADI!

EDİRNE’DEN BİR “YILDIZ” GEÇTİ! BAHAR ŞENLİĞİ İKİNCİ GÜNÜNDE DE TRAKYA’YI SALLADI!

Sevgi ÖZBAY-Keşan Postası-EDİRNE Tralleis Meydanı’ndaki Global Garden’da gerçekleştirilen  “Edirne Bahar Şenliği”nin ikinci gününe, Yıldız Tilbe, Gazapizm, Ekin Uzunlar ve Kahraman Deniz konserleri damga vurdu. 2-4 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilen ve yazın müjdeleyicisi olan  “Edirne Bahar Şenliği”, ikinci gününü (3 Mayıs) şanına yakışır konserlerle noktaladı. Kendine has yorumu, eşsiz dansı ve benzersiz şarkılarıyla Edirne halkını coşturan...

Haberin Tarihi: 5 Mayıs 2019 - Okunma Sayısı:621 defa okundu.

Sevgi ÖZBAY-Keşan Postası-EDİRNE

Tralleis Meydanı’ndaki Global Garden’da gerçekleştirilen  “Edirne Bahar Şenliği”nin ikinci gününe, Yıldız Tilbe, Gazapizm, Ekin Uzunlar ve Kahraman Deniz konserleri damga vurdu.

2-4 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilen ve yazın müjdeleyicisi olan  “Edirne Bahar Şenliği”, ikinci gününü (3 Mayıs) şanına yakışır konserlerle noktaladı. Kendine has yorumu, eşsiz dansı ve benzersiz şarkılarıyla Edirne halkını coşturan Yıldız Tilbe, yoğun ilgiyle karşılandı. Festival alanını doldurup taşıran Tilbe’nin hayranları, hep bir ağızdan sanatçının unutulmaz şarkılarını seslendirdi.

Yıldız Tilbe’den önce sahne alan ve özellikle “Heyecanı Yok” şarkısıyla hatırı sayılır bir hayran kitlesine ulaşan Gazapizm, müzikseverlerden büyük beğeni topladı.

Nisan ayında yayınladığı “Yokluğunun Kefeni” şarkısıyla dikkatleri üzerine çeken Ekin Uzunlar da samimi ve ritmik sahne şovuyla katılımcıları büyüledi.

Alternatif türde yayınladığı şarkılarıyla önemli bir hayran kitlesine ulaşan Kahraman Deniz ise sevilen şarkılarıyla festival tutkunlarına hem duygusal hem de keyifli anlar yaşattı.

Trakya bölgesindeki en büyük festivalleri düzenleyen EDN Ajans ve Aziz Gül Organizasyon iştiraki “Trakya Organizasyon”  tarafından gerçekleştirilen festivale, Trakya halkının yanı sıra, çevre illerden gelen katılımcılar da yoğun ilgi gösterdi. Alanda büyük kalabalıklar oluşturan müzikseverler, geç saatlere kadar müziğin ritmine ayak uydurdu.

Festivalin Colorfest kategorisinde ise Cihan Ege ve Sezer Altınok katılımcılara müzik ziyafeti sundu.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı