Güncel

Edirne’nin göbeğindeki KOSGEP! Tabelasında değişen bir şey yok

3 ay oldu ama yetkililer görmedi ERDOĞAN DEMİR 20 Haziran tarihinde sitemizde ve Medya Keşan Gazetesi’nde “KOSGEB oldu KOSGEP!” başlıklı haberimizin üzerinden neredeyse 3 ay geçmesine rağmen bu tabelanın değişmediği..

Edirne’nin göbeğindeki KOSGEP! Tabelasında değişen bir şey yok

3 ay oldu ama yetkililer görmedi

ERDOĞAN DEMİR

20 Haziran tarihinde sitemizde ve Medya Keşan Gazetesi’nde “KOSGEB oldu KOSGEP!” başlıklı haberimizin üzerinden neredeyse 3 ay geçmesine rağmen bu tabelanın değişmediği ve aynı şekilde durduğu görülüyor.

20 HAZİRAN MEDYA KEŞAN GAZETESİ

20 HAZİRAN KEŞAN POSTASI

Edirne Valiliği önünde asılı olan ve kurumların isimlerini yer aldığı tabeladaki yanlışlığın üzerinden 3 ay geçmesine rağmen düzeltilmemesi de tepkilere neden oluyor.

14 EYLÜL 2023

Bu tabelada KOSGEB (Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı) olması gereken kurumun adının KOSGEP olarak yazılmış olması vatandaşların dikkatini çekerken vatandaşlar, “3 aydan bu yana Valilik önündeki bu tabeladaki hata bizlerin dikkatini çekerken, yetkililer ve bu tabeladan sorumlu kişiler bunu nasıl görmüyorlar. 3 ay önce Medya Keşan Gazetesi’nde bu haber yer almasına rağmen hala tabela aynı şekilde duruyor. Valiliğin dibindeki bu tabeladaki hata inşallah bir an önce düzeltilir.”şeklinde konuştular.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL