TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
 • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 358.274
 • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 23.759
 • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 192
 • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 25.103
Güncel
 • Okuma Sayısı: 131

 • Edirne’nin kurtuluşunun 99. yıl dönümü resepsiyonu yapıldı

  – Vali Ekrem Canalp’e “Fahri Hemşehrilik Beratı” verildi EDİRNE (AA) – Edirne’nin kurtuluşunun 99. yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen resepsiyonda, Vali Ekrem Canalp’e “Fahri Hemşehrilik Beratı” verildi. Edirne Belediye Başkanı Recep..

  – Vali Ekrem Canalp’e “Fahri Hemşehrilik Beratı” verildi
  EDİRNE (AA) – Edirne’nin kurtuluşunun 99. yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen resepsiyonda, Vali Ekrem Canalp’e “Fahri Hemşehrilik Beratı” verildi.
  Edirne’nin kurtuluşunun 99. yıl dönümü dolayısıyla bir restoranda resepsiyon düzenlendi. ( Gökhan Balcı – Anadolu Ajansı )
  Edirne’nin kurtuluşunun 99. yıl dönümü dolayısıyla bir restoranda resepsiyon düzenlendi. Belediye Başkanı Recep Gürkan (sağ 2) ve eşi Esra Gürkan’ın (sol 2) ev sahipliğindeki resepsiyona Vali Ekrem Canalp ve eşi Ayten Canalp de katıldı. ( Gökhan Balcı – Anadolu Ajansı )

  Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ve eşi Esra Gürkan, kentteki bir tesiste gerçekleştirilen resepsiyonda konukları karşıladı.

  Gürkan, burada yaptığı konuşmada, Edirne Valisi Canalp’in kente projeleriyle birçok yenilik kazandırdığını söyledi.

  Edirne’nin kurtuluşunun 99. yıl dönümü dolayısıyla bir restoranda resepsiyon düzenlendi. ( Gökhan Balcı – Anadolu Ajansı )
  Edirne’nin kurtuluşunun 99. yıl dönümü dolayısıyla bir restoranda resepsiyon düzenlendi. Resepsiyona Vali Ekrem Canalp de katıldı. ( Gökhan Balcı – Anadolu Ajansı )

  Canalp’in Edirnelilerin hayalini gerçekleştirdiğini belirten Gürkan, “Hiçbir vali ve belediye başkanı bunu başaramadı. Sayın Valimiz Ankara’da bütün bürokratik işlemleri çözerek Meriç Nehri projesiyle ilgili bütün izinleri aldı ve başardı.” diye konuştu.

  Programda Vali Canalp’in özgeçmişi okunduktan sonra Gürkan tarafından Fahri Hemşehrilik Beratı verildi.

  Edirne’nin kurtuluşunun 99. yıl dönümü dolayısıyla bir restoranda resepsiyon düzenlendi. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan (sağda), Vali Ekrem Canalp’e fahri hemşerilik beratı verdi. ( Gökhan Balcı – Anadolu Ajansı )

  Canalp, hayatının en mutlu anlarından birini yaşadığını dile getirerek, “Allahıma şükürler olsun beni Edirne’ye, Edirnelilere hizmetkar kıldığı için. Şükürler olsun 3 yıllık bir süre zarfında candan gönülden Edirnelilere hizmet etme imkanı tanıdığı için. Allah, beni sizlere karşı mahcup etmesin.” ifadelerini kullandı.​​​​​​​

  Edirne’nin kurtuluşunun 99. yıl dönümü dolayısıyla bir restoranda resepsiyon düzenlendi. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, resepsiyonda konuşma yaptı. ( Gökhan Balcı – Anadolu Ajansı )

  Konuşmaların ardından zeybek gösterisi sunuldu, ev kadınlarının kurduğu “Moriz Ritim Grubu” konser verdi.

  Kentin kurtuluşunun 99. yıl dönümü onuruna pasta kesilmesinin ardından resepsiyon sona erdi.

  Edirne’nin kurtuluşunun 99. yıl dönümü dolayısıyla bir restoranda resepsiyon düzenlendi. Resepsiyonda ev kadınlarının kurduğu “Moriz Ritim Grubu” konser verdi. ( Gökhan Balcı – Anadolu Ajansı )

  Resepsiyona, İYİ Parti Edirne Milletvekili Orhan Çakırlar, 54. Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Mehmet Cihanoğlu, kurum müdürleri, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile davetliler katıldı.

  YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

  ÜYE GİRİŞİ

  KAYIT OL