Güncel Manşet

Edirne’nin Tarihi Lezzetleri Yetenek Sizsiniz Jürisine ikram edildi

Edirne’nin Tarihi Lezzetleri Yetenek Sizsiniz Jürisine ikram edildi

 

Ulusal bir kanalda yayınlanan ve yapımcılığını Acun Ilıcalı’nın yaptığı ‘’Yetenek Sizsiniz’’ yarışması çekimleri kapsamında Edirne’ye gelen jüri üyelerine Arslanzade Sahibi Arif Meriç tarafından tarihi lezzetler ikram edildi.

Alp Kirsan Eser Yenenler

Trakya Üniversitesi Balkan Kongre merkezinde çekimlerini yapmak üzere gelen Acun Ilıcalı, Hülya Avşar, Eser Yenenler ve Alp Kırşan’a Edirne’nin tarihi lezzetlerinden bademezmesi, Kallavi kurabiye ve kavala kurabiyesi ikram edildi. Arslanzade işletme sahibi Arif Meriç yaptığı açıklamada;’’ biz Edirne’mizi tanıtmak için uğraşıyoruz. Amacımız Türkiye’nin önemli isimlerine bu tarihi lezzetleri ulaştırmak ve onlar aracılığı ile tüm Türkiye’ye tanıtmaktır. Ayrıca Edirne’mize gelerek bizleri onurlandıran Edirne’de belli bir dönem bulunmuş çok değerli yapımcı Acun Ilıcalının burada çekimler yapmasından dolayı mutluluk duyduk. Kendisine ve Tüm ekibine çok teşekkür ediyoruz’’ dedi.

hulyaavsar

Günün anısına Hülya Avşar’a Badem Ezmesinden yapılmış  Türk Bayrağı Motifi ve Edirne Süpürgesi Arslanzade Arif Meriç ve Çalışanları tarafından hediye edildi.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL