HESABIM
Üye Ol

EDİRNESPOR TRANSFERE  DEVAM EDİYOR

EDİRNESPOR TRANSFERE  DEVAM EDİYOR

Mert SOYLU-EDİRNE 2018 – 2019 Sezonunda Bölgesel Amatör Lig’de mütevazi bir kadro yapısıyla mücadele edecek olan Edirne Belediyesi Edirnespor, futbol takımı transfer çalışmalarına kaldığı yerden devam  ediyor. Edirnespor, resmi olarak 4 dış 1 iç transfer olmak üzere bugüne kadar 5 transfer gerçekleştirdi. BAL takımı bu bağlamda  Ödemişspor’dan Tugay Sülün, Sultangazispor’dan İlkay Yazıcı, Trabazon Kanuni F..K’dan...

Haberin Tarihi: 22 Haziran 2018 - Okunma Sayısı:839 defa okundu.

Mert SOYLU-EDİRNE

2018 – 2019 Sezonunda Bölgesel Amatör Lig’de mütevazi bir kadro yapısıyla mücadele edecek olan Edirne Belediyesi Edirnespor, futbol takımı transfer çalışmalarına kaldığı yerden devam  ediyor.

Edirnespor, resmi olarak 4 dış 1 iç transfer olmak üzere bugüne kadar 5 transfer gerçekleştirdi. BAL takımı bu bağlamda  Ödemişspor’dan Tugay Sülün, Sultangazispor’dan İlkay Yazıcı, Trabazon Kanuni F..K’dan Omar Nuhu Bello ve  Uzunköprüspor’dan Onur Atik ile beraber iç transferde kaptan Uğur Kapısız ile yeniden anlaşma sağlanmıştı.

5 oyuncunun ardından yavaş yavaş kadro yapısını belirlemeye devam eden Edirnespor, Uzunköprüspor’un genç yeteneği olan 1999 doğumlu Atakan Serin’i kadrosuna kattıktan bir diğer isim ise 1995 doğumlu olan  İnegöl Kurtuluşspor’dan Burak Salih Kıral’ıda  transfer edildi. Edirne temsilcisi iç transferde Uğur Kapısız ile beraber  8 oyuncuyu kadrosuna katmış oldu.

TUGAY SÜLÜN  ( ÖDEMİŞSPOR)

İLKAY YAZICI  ( SULTANGAZİSPOR)

OMAR NUHU BELLO  (TRABZON KANUNİ F.K)

ONUR ATİK  ( UZUNKÖPRÜSPOR)

ATAKAN SERİN ( UZUNKÖPRÜSPOR)

BURAK SALİH KIRAL ( İNEGÖL KURTULUŞSPOR )

İÇ TRANSFERLER

UĞUR KAPISIZ

 

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı