Spor Okuma Sayısı: 623

Edirnespor ve Tekirdağspor 3.Lig’de

Bölgesel Amatör Lig 11. Grubu’nda mücadele eden Edirnespor ve Tekirdağspor TürkiyeFutbol Federasyonu’nun bugün yaptığı açıklama ile 3.Lige yükseldi. Grupta Arnavutköy Belediye Gençlik ve Spor Kulübü oynanan 22 maçta 22 puanla..

Edirnespor ve Tekirdağspor 3.Lig’de

Bölgesel Amatör Lig 11. Grubu’nda mücadele eden Edirnespor ve Tekirdağspor TürkiyeFutbol Federasyonu’nun bugün yaptığı açıklama ile 3.Lige yükseldi.

Grupta Arnavutköy Belediye Gençlik ve Spor Kulübü oynanan 22 maçta 22 puanla grupta lider durumda bulunurken Edirnespor 22 maçta 41 puanla ikinci ve Tekirdağspor’da 22 maçta 40 puanla 3.sırada yer alıyordu.

Türkiye Futbol Federasyonu’nca bugün yapılan toplantıda Edirnespor ve Tekirdağspor’un 3.Lige alınması konusunda aldığı karar la Edirnespor ve Tekirdağspor 2020/2021 sezonunda Türkiuye 3.Ligi’nde mücadele edecek.

Öte yandan telefonla kendisine ulaştığımız Edirnespor Kulübü Başkanı Savaş Üner’de açıklanan kararın ardından tatilde bulunduğu Enez’den tatilini yarıda keserek Edirne’ye döndüğünü, ve federasyon tarafından alınan bu kararın en adil karar olduğunu belirterek başta Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir olmak üzere yönetim kuruluna teşekkür ettiğini ve Edirne’de Edirnespor taraftarları ile buluşacaklarını belirtti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL