HESABIM
Üye Ol

EDİRNESPOR’DA TUGAY SÜLÜN BOMBASI

EDİRNESPOR’DA TUGAY SÜLÜN BOMBASI

Spor – Toto Bölgesel Amatör Lig takımlarından olan Edirne Belediyesi Edirnespor,  futbol takımı  Teknik Direktör Orhan Tetik ile yeniden anlaşmalarının ardından dış transferde ilk olarak Edirneli oyucu Tugay Sülün’ü transfer ederek başladı. Futbol Şube Sorumlusu Cem Ertek ve Sportif Direktör Cesur Pakarda ile beraber güçlenen Edirnespor’da Transfer Komitesinin yoğun çalışmaları sonucunda geçen sezon Ödemiş Spor’da...

Haberin Tarihi: 8 Haziran 2018 - Okunma Sayısı:1212 defa okundu.

Spor – Toto Bölgesel Amatör Lig takımlarından olan Edirne Belediyesi Edirnespor,  futbol takımı  Teknik Direktör Orhan Tetik ile yeniden anlaşmalarının ardından dış transferde ilk olarak Edirneli oyucu Tugay Sülün’ü transfer ederek başladı.

Futbol Şube Sorumlusu Cem Ertek ve Sportif Direktör Cesur Pakarda ile beraber güçlenen Edirnespor’da Transfer Komitesinin yoğun çalışmaları sonucunda geçen sezon Ödemiş Spor’da büyük işler başaran Ödemişspor’un grup şampiyonluğunda Play – Off’a kalmasında büyük emekleri olan Tugay Sülün bundan sonra kendi şehrinin takımı olan kırmızı –beyaz renklere sahip Edirnespor, için mücadele edecek.

Sülün Ödemişspor’da 25 maça çıkarken toplamda Bölgesel Amatör Lig’de 116 maça çıkan defans oyuncusu 7 gol atma başarısı gösterdi. Edirne Belediyesi Edirnespor’un Tugay Sülün’den sonra transferlerin devam edeceği ve 2018 – 2019 sezonunda Edirne adına mücadele edecek bir takım kurma arzusu içinde olmaya devam edecekler.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı