Efsane Keşanspor sahaya döndü

kesanpostasi

6 sezondan bu yana sahalarda olmayan ve 21 Eylül 2019 tarihinde yapılan Olağan Genel Kurul’da Nehir Gergin başkanlığındaki bir yönetime kavuşan ve Edirne 2.Amatör Ligi’nde mücadele edecek olan Keşanspor A Takımı ilk antrenmanına 3 Şubat 2020 Pazartesi günü yaptı.

Saat 19.59’da Keşan Belediyesi Atatürk Stadı’nda başlayan çalışmalara Keşanspor Kulübü Başkanı Nehir Gergin ve Yönetim Kurulu üyeleri ile  çok sayıda Keşanspor taraftarı katılarak bu dönüşü coşku ile kutladı.

Tribünleri dolduran Keşansporlu taraftarlar meşale yakarak ve tribünlere astıkları afişlerle Keşanspor’un dönüşünü muhteşem bir gösteri ile kutladılar.

Futbolcular büyük tezahüratı altında sahaya çıkarak Mehmet Hardal ve Fatih Anlar nezaretinde ilk çalışmalarını yaptılar.

Sosyal medyadan “Meşaleni Al Gel” sloganıyla başlatılan organizasyona taraftar yoğun ilgi gösterdi. Keşan Lisesi bahçesinde buluşup Keşan Atatürk Stadı’na yürüyerek inen taraftarlar Keşan sokaklarını tezahüratlarla inleterek tüm Keşan’a efsanenin geri dönüşünü duyurdu.

19:59’da meşale şov ile başlayan antrenmanın bitimine kadar taraftar takımla hem hasret giderdi hem de ilk antrenmandan tezahüratlarıyla takıma “Biz buradayız” mesajı verdi.

Antrenman boyunca stadta bulunan Keşanspor Yönetim Kurulu Üyeleri taraftarın heyecanını birlikte yaşadı. Keşanspor’un ilk antrenmanına Keşanspor’un eski futbolcusu Cihan Yeşilırmak’da katıldı ve antrenmanı izledi.

Antrenman sırasında taraftara seslenen Keşanspor Yönetim Kurulu Başkanı Nehir Gerin: “ Hepinize geldiğiniz için teşekkür ederim, ayağınıza sağlık desteğinizi boşa çıkarmayacağımızdan şüpheniz olmasın. Bundan sonra Keşanspor inşallah daha da artarak büyüyecek.” Şeklinde konuştu.

0 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Next Post

HAYATA DAİR HERŞEY- HAYALLERİMİZE SARILALIM

HAYALLERİMİZE SARILALIM     Yeşim DEĞER yesimdeger@kesanpostasi.com Hayallerimiz, […]