Bölgeden

EĞİTİME KATILANLAR SERTİFİKALARINI ALDI

EĞİTİME KATILANLAR SERTİFİKALARINI ALDI

 

 Trakya Kalkınma Ajansı 2015 yılı Teknik Destek Programı kapsamında Edirne Belediyesi tarafından hazırlanan ve Trakya Kalkınma Ajansı tarafından hibe almaya hak kazanan ‘PRAG İhale Usulleri Eğitimi’ne katılanlara sertifikalarını Edirne Belediye Başkanı Yardımcısı Çiğdem Gegeoğlu takdim etti.

SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES

 02-06 Kasım 2015 tarihleri arasında Edirne Margi Otel’de 08:30- 17:30 saatleri arasında düzenlenen “PRAG İhale Usulleri Eğitimi” son buldu. Eğitimi veren Proje Danışmanı Fayık Demirtaş, kursiyerlere AB Hibe Programlarından nasıl yararlanılabileceği ve proje hazırlarken dikkat edilmesi gereken hususlar hakkında bilgi verdi.

SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES

Eğitim sonunda katılanlara sertifikalarını veren Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Çiğdem Gegeoğlu, “Edirne Belediyesi olarak, personelin eğitimine çok önem veriyoruz. AB’nin sunduğu hibe programlarından daha da fazla yararlanabilmek için düzenlediğimiz bu eğitiminin maksimum oranda fayda sağlayacağını düşünüyorum. Eğitimin çok başarılı geçtiğini öğrendim. Bu da beni çok mutlu etti. Personelimizin bundan sonra hazırlayacağı projelerle AB’nin sunduğu imkanlardan daha da fazla yararlanarak, elde ettiğimiz imkanları Edirne’ye hizmet için kullanacağız” diye konuştu.

SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES               

Edirne Belediyesi AB ve Uluslararası İlişkiler Birimi, Fen İşleri Müdürlüğü, Mali Hizmetler Müdürlüğü ve Satınalma Birimi’nden 17 kişi; Edirne Valiliği, Ticaret Sanayi Odası ve Trakya Üniversitesi’nden de 1’er kişi olmak üzere AB projelerinde görev alan ve alabilecek olan toplam 20 teknik personelin katıldığı eğitimle,

Avrupa Birliği Programlarından en üst düzeyde faydalanmak için kurumsal kapasitenin güçlendirilmesi hedeflendiği belirtildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL