Güncel Manşet

Emek Platformu 29 Ekim’de alternatif program düzenleyecek

Emek Platformu 29 Ekim’de alternatif program düzenleyecek

Keşan Emek Platformu’nun 23 Ekim 2012 Salı günü yaptığı toplantıda 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda alternatif Kutlama yapılması kararı çıktı.

Saat 16.30’da Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Keşan Şubesi’nde saat 16.30’da başlayan toplantıda konuşan ADD Keşan Şube Başkanı Rahmi Uluz,” 29 Ekim ve diğer bayram ve kurtuluş günleri ve özel günlerin kutlanmasıyla ilgili kanun değişikliklerine karşılık, Keşan’da alternatif kutlama yapmak istiyoruz.Bu toplantının amacı da bunu konumaktır.Toplantıdan çıkacak karara göre 29 Ekim günü ya da akşamında etkinlik gerçekleştreceğiz” dedi.

Toplantıya katılan CHP Keşan İlçe Başkanı Ufuk Kanışkan’da, “Cumhuriyet bayramı’nda resmi kutlamalar dışında, sendikalar, siyasi partiler ve demokratik kuruluşlar olarak biz de cumhuriyetin niteliğine uygun alternatif bir kutlama gerçekleştireceğiz” şeklişnde konuştu.

Toplantıya katılam Emek Platformu şu kurum ve kuruluşlardan oluşuyor. Keşan Belediyesi,ADD CHP , DSP,İP,EMEP,ÖDP,Eğitim-Sen,Eğitim İş,KESK, Haber Sen, Genel İş

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL