HESABIM
Üye Ol

ENEZ ATATÜRK ORTA OKULU BADMİNTON’DA YİNE EDİRNE BİRİNCİSİ

ENEZ ATATÜRK ORTA OKULU BADMİNTON’DA YİNE EDİRNE BİRİNCİSİ

Enez Atatürk Orta Okulu BADMİNTON dalında Edirne okullar arası Yıldız Kızlar ve Yıldız Erkekler kategorilerinde birinci oldu. Yarışmalar 20-29 Mart 2018 tarihleri arasında Edirne’de yapıldı ve öğrencilerimiz 4-6 mayısta Tekirdağ’da yapılacak Bölge Müsabakalarında Edirne’yi temsil etmeye hak kazandılar. YILDIZ KIZLARDA 10 takım arasında birinci olan Atatürk Orta Okulu, Zeynep Demir, Aleyna Gümilcineli, Elif can, Yağmur...

Haberin Tarihi: 4 Nisan 2018 - Okunma Sayısı:904 defa okundu.

Enez Atatürk Orta Okulu BADMİNTON dalında Edirne okullar arası Yıldız Kızlar ve Yıldız Erkekler kategorilerinde birinci oldu. Yarışmalar 20-29 Mart 2018 tarihleri arasında Edirne’de yapıldı ve öğrencilerimiz 4-6 mayısta Tekirdağ’da yapılacak Bölge Müsabakalarında Edirne’yi temsil etmeye hak kazandılar.

YILDIZ KIZLARDA 10 takım arasında birinci olan Atatürk Orta Okulu, Zeynep Demir, Aleyna Gümilcineli, Elif can, Yağmur Berce Günenç ve Naz Zengin’den oluşuyor.

5 takımın mücadele ettiği ERKEKLER kategorisinde Grupta birinci olan Okulumuzu ise Ali Melih Pamukcu, Evren Demirci, Mert Başalan, Furkan Çayır, Efe Kosar, Agah Bülent Burhan temsil etti..

Bu yıl çeşitli aktivitelerle ve başarılarla gündeme gelen Atatürk Orta Okulu yöneticilerini, Okul Aile Birliği’ni, başarılı öğrencilerimizi ve özellikle beden Eğitimi Öğretmeni Emre DÜDÜK’ü kutluyoruz.

 

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı