HESABIM
Üye Ol

Enez Karneye Doğru Satranç Turnuvası Yapıldı!!

Enez Karneye Doğru Satranç Turnuvası Yapıldı!!

29-30 Aralık 2018 tarihlerinde Edirne Gençlik Spor İl Müdürlüğü Satranç İl Temsilciliği faaliyet programında yer alan ve Enez Cumhuriyet İlkokulu koordinatörlüğünde düzenlenen turnuva 48 sporcunun katılımı ile tamamlandı. Turnuva boyunca satranca gönül vermiş 48 yürek kıyasıya mücadele ettiler. Her geçen yıl satranç sporcusu artan Enez’de öğrencilerin satranç sporuna göstermiş oldukları ilgi mutluluk verici. Turnuva 6...

Haberin Tarihi: 1 Ocak 2019 - Okunma Sayısı:367 defa okundu.

29-30 Aralık 2018 tarihlerinde Edirne Gençlik Spor İl Müdürlüğü Satranç İl Temsilciliği faaliyet programında yer alan ve Enez Cumhuriyet İlkokulu koordinatörlüğünde düzenlenen turnuva 48 sporcunun katılımı ile tamamlandı. Turnuva boyunca satranca gönül vermiş 48 yürek kıyasıya mücadele ettiler.

Her geçen yıl satranç sporcusu artan Enez’de öğrencilerin satranç sporuna göstermiş oldukları ilgi mutluluk verici. Turnuva 6 turun sonucunda ödül töreni ile sona ererken, tüm sporcular için hazırlanan sürpriz ödüller hediye edildi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Vedat UZUN turnuvanın ödül törenine katılarak dereceye giren öğrencileri tebrik ederek ödüllerini verdi. Bunun yanında velilerin turnuvaya göstermiş olduğu ilgi görülmeye değerdi.

Turnuva Başhakemi Umut GÜNEY satrancın Enez’de bilinen, takip edilen ve bunun yanında tüm yaş grupları tarafından ilgi duyulan bir spor dalı olduğuna değindi. GÜNEY 2019 yılında turnuvalarda buluşmak dileğiyle herkese iyi yıllar diledi.

Turnuva sonunda Recep Kaan KILIÇ birinci, Sıla Ebrar KURU ikinci, Yağız Ada İŞCAN üçüncü olmuştur. Detaylı sonuçlara ve turnuva fotoğraflarına ulaşmak için www.enezsatranc.wordpress.com adresi ziyaret edilebilir.

REKLAM

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı