TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
 • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 358.274
 • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 23.759
 • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 192
 • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 25.103
Kültür Kültür Sanat
 • Okuma Sayısı: 331

 • ENEZ KAYMAKAMLIĞI’ NDAN SOSYAL VE KÜLTÜREL PROJELER ATAĞI

  Enez Kaymakamlığı’nca 13-14 ve 15 Ağustos tarihlerinde Enez’de öğrenci ailelerine ve çocuklara dönük çok önemli 3 etkinlik düzenlendi. İçişleri Bakanlığının yürütmüş olduğu “EN İYİ NARKOTİK POLİSİ: ANNE” projesi kapsamında çocuklarımızı çeşitli bağımlılıktan..

  ENEZ KAYMAKAMLIĞI’ NDAN SOSYAL VE KÜLTÜREL PROJELER ATAĞI

  Enez Kaymakamlığı’nca 13-14 ve 15 Ağustos tarihlerinde Enez’de öğrenci ailelerine ve çocuklara dönük çok önemli 3 etkinlik düzenlendi.

  İçişleri Bakanlığının yürütmüş olduğu “EN İYİ NARKOTİK POLİSİ: ANNE” projesi kapsamında çocuklarımızı çeşitli bağımlılıktan (sigara, uyuşturucu, telefon vb.) uzak tutmak, aileleri ve öğretmenleri nezdinde farkındalık yaratarak destek olmak için uzman hocaları eşliğinde ailelere ve öğretmenlerimize iki gün boyunca eğitim verilecek. 13-14 Ağustos saat 14.00 de Prof.Dr .Levent ERASLAN, Prof.Dr. Süleyman Sadi SEFEROĞLU ve Uzm. Aslı ÜNAL ANNE-BABA OKULU ve DİJİTAL EĞİTİM VE ÖĞRETMENLİK konularındaki bilgilendirme ve eğitim toplantılarına katılacaklar.

  Toplantılar Cumhuriyet Orta Okulu Toplantı Salonu’nda yapılacak.

  15 Ağustos 2021 Pazar günü ise çocuklara dönük eğlenceli bir eğitim etkinliği düzenlendi. Trakya Bölgesi Tiyatrolar Birliği desteği ile dezavantajlı çocuklarımıza moral aşılama, tiyatro ve benzeri sanatsal yönlerini keşfetme ve onların yetilerini geliştirme amacı taşıyan bu sosyal proje Enez kapalı Pazar yerinde uygulanacak. Enez merkez ve köylerinden çocuklar için düzenlenen ve ekte programı sunulan bu etkinlik tüm gün sürecek

  YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

  ÜYE GİRİŞİ

  KAYIT OL