HESABIM
Üye Ol

ENEZ LİMANINDA DENİZİN RENGİ DEĞİŞTİ…

ENEZ LİMANINDA DENİZİN RENGİ DEĞİŞTİ…

Edirne Medya TV sitesinde yer alan habere göre Enez Limanında suyun rengi değişti. Bu sabah Enez limanına gidenler gördükleri manzara karşısında şaşırdı. Limanın her iki bölgesinde suyun renginin değiştiğini ve denizin kahverengi bir hal aldığını gören vatandaşlar şaşkınlıkları gizleyemezken, Enez limanında teknesi bulunanlar böyle bir olayla ilk defa karşılaştıklarını belirterek yetkililerin deniz suyundan numune almasını...

Haberin Tarihi: 10 Mart 2019 - Okunma Sayısı:660 defa okundu.

Edirne Medya TV sitesinde yer alan habere göre Enez Limanında suyun rengi değişti. Bu sabah Enez limanına gidenler gördükleri manzara karşısında şaşırdı.

Limanın her iki bölgesinde suyun renginin değiştiğini ve denizin kahverengi bir hal aldığını gören vatandaşlar şaşkınlıkları gizleyemezken, Enez limanında teknesi bulunanlar böyle bir olayla ilk defa karşılaştıklarını belirterek yetkililerin deniz suyundan numune almasını istediler. Balıkçılar bu sabahtan itibaren Liman ve balıkçı barınağı içindeki deniz suyunun renginin değiştiğini ve denizin üzerinin kahverengi maddelerle kaplandığını belirterek, maddenin zehirli olup olmadığının araştırılması gerektiğini söylediler.

Haberle ilgili görüntüleri aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı