HESABIM
Üye Ol

ENEZ MEKTUBU

     Ulaş  DEMİRAY  ulasdemiray@gmail.com   SAROS KÖRFEZİ İÇİN SADECE AĞLAMAK SIZLAMAK YETMİYOR… Saros körfezi’nde bilinen ya da bilinmeyen pek çok sorun yaratacağı anlaşılan FSRU SAROS’U KİRLETME PROJESİ’ne DUR diyebilmek için açılacak davada “Benim de tuzum olsun “ diyorsanız aşağıdaki banka hesabına her kurum, başta Keşan Belediyesi ve tüm Trakya belediyeleri olmak üzere, Odalar, varlıklı...

Yazar: Ulaş Demiray - Yazının Tarihi: 10 Mayıs 2019 - Okunma Sayısı:387 defa okundu.

     Ulaş  DEMİRAY 

ulasdemiray@gmail.com

 

SAROS KÖRFEZİ İÇİN SADECE AĞLAMAK SIZLAMAK YETMİYOR…

Saros körfezi’nde bilinen ya da bilinmeyen pek çok sorun yaratacağı anlaşılan FSRU SAROS’U KİRLETME PROJESİ’ne DUR diyebilmek için açılacak davada “Benim de tuzum olsun “ diyorsanız aşağıdaki banka hesabına her kurum, başta Keşan Belediyesi ve tüm Trakya belediyeleri olmak üzere, Odalar, varlıklı kişi ve aileler kendine yakışanı kadar, siteler, muhtarlıklar ve herkes bütçesinin elverdiği kadar bu masrafa ortak olmalıdır.
Kişisel katkılar (10-20TL)miktar olarak az da olsa katılımcı sayısı bu işi ne kadar ciddiye aldığımızın bir göstergesi olacaktır. Zaman çok kısadır. Hemen EFT başına geçilmeli ve işlem tamamlanmalıdır..
Ayrıca bu dava sürecinde DAVACI olmak için de Keşan Kent Meclisi Başkanlığı’na müracaat edebilirsiniz. Bu çok daha anlamlı olacaktır.
Bu karşı çıkış partiler üstü bir bölgesel dayanışmadır. Saros hepimizindir. Saros Körfezi’nin başı derttedir. Sadece ağlamak sızlamak yetmemektedir. Umutsuz olmanın da anlamı yoktur. Çünkü “GÜN DOĞMADAN NELER DOĞAR..” bilinmez..
DAVA MASRAFLARİ İCİN HESAP NUMARASİ
Mehmet Zeybek ING BANK Kesan TR14 0009 9026 3421 3600 1000 01
NOT : Açıklama bölümüne kendi adınızı ve SAROS İÇİN yazmayı ihmal etmeyin..

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı