HESABIM
Üye Ol

ENEZ’DE GENÇLİK HAFTASI RENKLİ BAŞLADI

ENEZ’DE GENÇLİK HAFTASI RENKLİ BAŞLADI

Enez’de Gençlik Haftası renkli başladı. Saat 10.00’da Cumhuriyet Meydanında başlayan etkinlikler, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Vedat Uzun ve Enez Spor Başkanı Volkan Örs tarafından Atatürk Anıtının önüne çelenk konulmasıyla başladı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından, Gençlik Yürüyüşü düzenlendi. Gençlik yürüyüşünde, okul öğrencileri marşlar eşliğinde Enez caddelerinde yürüdüler. Yürüyüşün ardından düzenlenen Bisiklet Etkinliği...

Haberin Tarihi: 15 Mayıs 2019 - Okunma Sayısı:263 defa okundu.
Enez’de Gençlik Haftası renkli başladı. Saat 10.00’da Cumhuriyet Meydanında başlayan etkinlikler, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Vedat Uzun ve Enez Spor Başkanı Volkan Örs tarafından Atatürk Anıtının önüne çelenk konulmasıyla başladı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından, Gençlik Yürüyüşü düzenlendi. Gençlik yürüyüşünde, okul öğrencileri marşlar eşliğinde Enez caddelerinde yürüdüler.
Yürüyüşün ardından düzenlenen Bisiklet Etkinliği ile Gençlik Haftasının ilk gün etkinliği sona erdi. Etkinliğe katılan Enez Belediye Başkan Yardımcısı Ümit Kurt, tüm öğrencilere güzel bir Gençlik Haftası geçirmesi dileğinde bulundu.
Etkinlikler, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramına kadar devam edecek ve etkinliklerde çeşitli yarışmalar ve voleybol turnuvası düzenlenecek.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı