Enez’de İlk Yardım Eğitimi…

Enez’de İlk Yardım Eğitimi…

  CHP Edirne İl Genel Meclisi’nin Enezli üyeleri Şenol Kılıç ve Erol Açık, yaptıkları açıklamada, Edirne Belediyesince Enez halkına ücretsiz olarak verilen Sağlık Bakanlığı onaylı ve sertifikalı ilk yardım eğitim çalışmalarına başladıklarını bildirdi. 2017 Enez yılı kapsamında,  Edirne Belediyesince Enez halkına ücretsiz olarak verilen Sağlık Bakanlığı onaylı ve sertifikalı ilk yardım eğitim çalışmalarının ilkini bugün başlattıklarını belirten Kılıç ve Açık, eğitime...

Haberin Tarihi: 6 Aralık 2017 - Okunma Sayısı:1029 defa okundu.

 

CHP Edirne İl Genel Meclisi’nin Enezli üyeleri Şenol Kılıç ve Erol Açık, yaptıkları açıklamada, Edirne Belediyesince Enez halkına ücretsiz olarak verilen Sağlık Bakanlığı onaylı ve sertifikalı ilk yardım eğitim çalışmalarına başladıklarını bildirdi.

2017 Enez yılı kapsamında,  Edirne Belediyesince Enez halkına ücretsiz olarak verilen Sağlık Bakanlığı onaylı ve sertifikalı ilk yardım eğitim çalışmalarının ilkini bugün başlattıklarını belirten Kılıç ve Açık, eğitime müracaat eden kişi sayısının yoğun olduğunu söyledi. Kılıç ve Açık, gelecek günlerde eğitimlere periyodik aralıklarla devam edeceklerini ifade ederek, şunları söylediler:  “Bu eğitimin ilçemizde verilmesini sağlayan Edirne Belediye Başkanımız Sn Recep Gürkan’a ve eğitmenler Dr. Ertuğrul Tanrıkulu’na, hemşireler Ayten ve İnci Hanım’a sonsuz teşekkürler. Ayrıca katkılarından dolayı Enez belediye Başkanlığına ve Enez esnaf odamıza da teşekkür ederiz.

 

 

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı