Asayiş

Enez’de silah sesleri!

HABER MERKEZİ- Enez Polis Merkezi Amirliği, Gazioğlu Mahallesi Liman Caddesi’nde meydana gelen bir olayla ilgili çalışmalarını sürdürüyor. Söz konusu olayda, genel güvenliğin kasten tehlikeye sokulması suçlamasıyla M.D. isimli bir şüpheli..

Enez’de silah sesleri!

HABER MERKEZİ- Enez Polis Merkezi Amirliği, Gazioğlu Mahallesi Liman Caddesi’nde meydana gelen bir olayla ilgili çalışmalarını sürdürüyor. Söz konusu olayda, genel güvenliğin kasten tehlikeye sokulması suçlamasıyla M.D. isimli bir şüpheli gözaltına alındı.

Olay, 6 Ağustos 2023 tarihinde saat 01:26’da gerçekleşti. İhbar üzerine olay yerine ulaşan polis ekipleri, Gazioğlu Mahallesi Liman Caddesi’ndeki adrese intikal etti. Görevliler, silah sesleri ve silahlı bir olay ihbarı üzerine harekete geçmişlerdi. Şüpheli M.D., polis ekipleri tarafından yakalanarak kullanmış olduğu silahla birlikte polis merkezine götürüldü.

Polis ekipleri, olayla ilgili detaylı bir soruşturma başlattı. Şüpheli M.D.’nin olay sırasında neden silah kullandığı ve genel güvenliği nasıl tehlikeye düşürdüğü araştırılıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL