HESABIM
Üye Ol

“ENEZ’E DEĞER KATACAK ETKİNLİKLER” SERİSİ DEVAM EDİYOR 

“ENEZ’E DEĞER KATACAK ETKİNLİKLER” SERİSİ DEVAM EDİYOR 

  KARTOPU ENEZ GÖNÜLLÜLERİ DERNEĞİ’nin düzenlediği “ENEZ’E DEĞER KATACAK ETKİNLİKLER” adı verilen toplantılar devam ediyor.. Önümüzdeki ilk toplantı 09 Aralık Pazar günü Saat 09.30 da Enez ÇIRPAN Otel’de yapılacak. “Turizmin Sorunları, Bölgenin Turizm Potansiyeli, Gelişim ve Alternatif Turizm İmkanları” konulu toplantı Kahvaltı ile başlayacak.  Toplantının konuşmacısı Saros Körfezi Turizm Otelciler ve Yatırımcılar Derneği Başkanı Mustafa İŞÇİMEN...

Haberin Tarihi: 4 Aralık 2018 - Okunma Sayısı:263 defa okundu.

 

KARTOPU ENEZ GÖNÜLLÜLERİ DERNEĞİ’nin düzenlediği “ENEZ’E DEĞER KATACAK ETKİNLİKLER” adı verilen toplantılar devam ediyor.. Önümüzdeki ilk toplantı 09 Aralık Pazar günü Saat 09.30 da Enez ÇIRPAN Otel’de yapılacak.

“Turizmin Sorunları, Bölgenin Turizm Potansiyeli, Gelişim ve Alternatif Turizm İmkanları” konulu toplantı Kahvaltı ile başlayacak.  Toplantının konuşmacısı Saros Körfezi Turizm Otelciler ve Yatırımcılar Derneği Başkanı Mustafa İŞÇİMEN olacak. Ayrıca Enez’deki turizm yatırımcıları da toplantıda bildiri sunabilecekler.

Sonraki toplantı da 16 Aralık Pazar günü yapılacak. “ENEZ’in ve Bölgemizin Ekonomik Sorunları, Potansiyeli ve Alternatif Kalkınma Modelleri” konulu bu toplantının konuşmacısı da KTSO Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail ŞAPÇI..

Siyasi partilere eşit mesafede bulunarak sadece Enez ve bölgemiz ile ilgili konulardan oluşan gündemlerle bu etkinlikleri düzenlediklerini açıklayan Dernek Başkanı İsmet ESENGİN “ Yerel seçim sürecine girdiğimiz bu dönemde tüm siyasi parti temsilcilerinin ve Adaylarının da katılıp katkı vereceğini ve yararlanacağını umduğumuz bu toplantılarda Enez ve yöremiz ile ilgili konular ele alınacak.. Enez’de bu seçimlerin daha bilimsel bir temele oturmasını, Enez’in sorun ve imkanlarının daha geniş zeminlerde tartışılarak çözümler üretilmesini ve Enez’i katılımcı bir anlayışla geleceğe hazırlamayı hedefliyoruz.” dedi

KARTOPU ENEZ GÖNÜLLÜLERİ DERNEĞİ kasım ayında da bu etkinlikler çerçevesinde “Enezde Doğa ve Çevre Sorunları’’ konulu bir toplantı düzenlemişti. Dernek, halka açık bir başka toplantıda da “Enez’de görev yapmış eski Belediye Başkanları ile söyleşiler” yaparak Enez’in çözüm bekleyen sorunlarını ve Enez’in geleceğe taşıyacak projeleri gündeme taşımıştı.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı