TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 302.735
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 52.676
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 248
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 32.539
Köşe Yazısı Okuma Sayısı: 595

ENEZ’E GÜMRÜK KAPISI AÇILDI.. (1)

Efendim; Enez Limanının açılmasından sonra yıllardır Enezliler buraya bir gümrük kapısının açılmasını istiyorlardı ve bu gerçekleşti 28.02.2021 tarihinde Enez gümrük kapısı açıldı.. Bana öyle geliyor ki, Enez Belediye Başkanımız sevgili..

ENEZ’E GÜMRÜK KAPISI AÇILDI.. (1)

Efendim; Enez Limanının açılmasından sonra yıllardır Enezliler buraya bir gümrük kapısının açılmasını istiyorlardı ve bu gerçekleşti 28.02.2021 tarihinde Enez gümrük kapısı açıldı..

Bana öyle geliyor ki, Enez Belediye Başkanımız sevgili kardeşimiz Özkan GÜNENÇ valiliğe doğru bilgi ve belgelerle ile gitmiş ve belgeler ışığında Edirne Valisine bir rapor sunmuş ve valimiz bu raporu benimseyerek, Ankara’ya gönderdikten sonra, Enez’e gümrük kapısı açılması teklifi hükümet tarafından onanarak;Enez’e gümrük kapısının açılması gerçekleşmiştir..

Bu bağlamda; Enez Belediye Başkanı Özkan Günenç kardeşimi kutluyor ve bu konuda gösterdikleri duyarlılıklardan dolayı Edirne Valisi Ekrem Canalp’a ve Edirne Milletvekili Fatma Aksal’a da teşekkür ediyorum.. Galiba şimdi sıra Enez-Keşan yolunun duble yol haline getirilmesine geldi.. Eh, Milletvekilimiz Fatma Aksal’da oto yollar yapan müteahhitler için çerez olarak nitelendirebilecek  65 Km. lik bu kadarcık bir işi becerir kanaatindeyim..

Neyse; bu konuda biraz aklım karışık ve bir sonraki yazımda bu karışıklıklara cevap aradığım bir yazı ile devam edelim ve bu yaz yapılacak Keşan-Enez duble yolunun şimdiden hayırlı olmasını dileyelim..

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL