Siyaset Okuma Sayısı: 57

ENEZE YATIRIMLARA DEVAM EDİYORUZ 

Enez ilçemizin il özel idaresi yol ağı  uzunluğu yaklaşık 90 km.dir. Bu yollarımızın 2018 yıl sonu itibariyle 80 km sinin asfaltlama işini bitirdik.  Geriye sadece 6 km Karaincirli- Sahil ve..

ENEZE YATIRIMLARA DEVAM EDİYORUZ 
Enez ilçemizin il özel idaresi yol ağı  uzunluğu yaklaşık 90 km.dir. Bu yollarımızın 2018 yıl sonu itibariyle 80 km sinin asfaltlama işini bitirdik.  Geriye sadece 6 km Karaincirli- Sahil ve 5 km Sütçüler- Ana yol bağlantısı  stabilize kalmıştı.
Şimdi bu yıl yazında uzun yıllardan bu yana gerek Karaincirli köy halkımızın gerekse bu köy sahilindeki yazlıkçılarımızın beklentisini ve özlemini gerçekleştireceğiz ve Karaincırli- Sahil yolunun (6km) birinci kat asfaltını yatırım programına alarak yapacağız. Bu yolun il özel idaresine maliyeti yaklaşık 900.000 tl olacaktır. Yolun yapımının  Karaincirli ve bölge yazlıkçı turizminin gelişmesinde önemli rol oynayacağına yürekten inanıyorum. Karaincirli köy halkına ve bu köy sahilindeki yazlıkçılarımıza hayırlı olsun.
Diğer taraftan 2017 yılında birinci kat asfaltı yapılan Büyükevren köyü -Sahil  yolunun da ikinci kat asfaltını bu sene içinde yapacağız.
Enez,  il özel idaresine bağlı yol  asfaltlama çalışmalarında % 95 oranla çok başarılı ve lider ilçe durumundadır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL