TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 362.213
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 28.465
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 198
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 29.160
Çevre

ENEZ’İN SU KAYNAKLARI; SORUNLARI VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİ TARTIŞILIYOR.

Enez’de Kartopu Enez Gönüllüleri Derneği ve ENEZ DOĞA-DER’in ortaklaşa düzenledikleri ENEZ TOPLANTILARI çerçevesinde “Enez’in Su Kaynakları; Sorunlar ve Çözüm Önerileri” konulu 2 nci buluşma 26 Ağustos Perşembe günü Enez Belediye..

ENEZ’İN SU KAYNAKLARI; SORUNLARI VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİ TARTIŞILIYOR.

Enez’de Kartopu Enez Gönüllüleri Derneği ve ENEZ DOĞA-DER’in ortaklaşa düzenledikleri ENEZ TOPLANTILARI çerçevesinde “Enez’in Su Kaynakları; Sorunlar ve Çözüm Önerileri” konulu 2 nci buluşma 26 Ağustos Perşembe günü Enez Belediye Meclisi toplantı salonunda yapılacak.

DSİ’den emekli Meteoroloji ve Hidroloji uzmanı Mühendis Enezli Ali Osman KORKMAZ’ın konuşmacı olacağı toplantıda Enez’in mevcut su kaynaklarının yeterliliği, kapasitenin artırılması imkanları, Gala Gölü’nün azalan doğal su ihtiyacı, yer altı sularının kullanılabilirliği, kentlerde su hizmetleri yönetimi, Enez’de sel ve kuraklık için önlemler, arıtma sonucu elde edilen suyun tarımda kullanılması gibi konular ele alınacak.

Saat 11.00 de başlayacak olan toplantıya Enez Kaymakamı Şükrü Alperen Göktaş, Enez Belediye Başkanı Özkan Günenç ile Belediye Meclis Üyeleri ve ilgililer katılacak.

ENEZ TOPLANTILARI’nın birincisi geçtiğimiz günlerde Kaymakam Şükrü Alper GÖKTAŞ’ın ilgi ve desteği ile Kaymakamlık Makamı’nda yapıldı. Konusu “ENEZ TEMİZLİK ÇALIŞTAYI” olarak belirlenen toplantıda temizlik konusunda Enez’de eldeki imkanlarla neler yapılabileceği, temizlik için eğitim, örgütlenme, koordinasyon ve denetleme gibi konular ele alındı..

ENEZ TOPLANTILARI’nın süreceğini söyleyen dernek yöneticileri toplantıların sonuç raporlarının da kamuoyu ile paylaşılacağını, alınan kararların takipçisi olacaklarını belirttiler..

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL