Bölgeden Güncel

Erarslan, YGS’ye girecek öğrencilere başarılar diledi

Erarslan, YGS’ye girecek öğrencilere başarılar diledi

Keşan İlçe Milli Eğitim Müdürü İlker Erarslan, yarın yapılacak YGS ile ilgili öğrencilere başarı dileklerinde bulunurken, öğretmen ve velilere de bazı önerilerde bulundu.

56e3c0ad369da

Erarslan, YGS’nin, Keşan’da, yarın 11 okulda yapılacağını bildirerek, öğrencilerin, uzun süren gayretli çalışmalarının ilk adımı sayılan YGS’de başaracağına inandığını, öğrencilerin de bu başarıya inanması gerektiğini söyledi. Öğrencilerin, sınav sonucu ne olursa olsun kendileri için değerli olduğunu kaydeden İlker Erarslan,“Bizler sizlere güveniyoruz. Sizlerin de kendine güveni tam olsun.” dedi.

“Göstermiş olduğunuz fedakarlıktan dolayı sizlere teşekkür ediyorum”

Öğrenciler ile bire bir ilgilenen öğretmenlerin ve idarecilerin de, öğrencilerin göstereceği başarıda emeği bulunduğunu vurgulayan Erarslan,“Sınav öncesinde öğrencilerin moral ve motivasyonlarını en üst düzeyde tutmalarını sağlamak için elinizden geleni yaptığınızı biliyoruz. Göstermiş olduğunuz fedakarlıktan dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Sayın velilerimiz; biliyoruz ki hepiniz çocuklarınızın geleceği için çok fazla çaba sarf edip birçok şeyden fedakarlık yaptınız. Sizler de aylardır çocuklarınızla birlikte aynı kaygıyı yaşıyorsunuz. Vatanına, milletine ve topluma yararlı bir evlat yetiştirmenin sevincini ve gururunu derinden hissettiğinize eminim. Sizler, eğitimin en önemli unsurlarından biri olarak bizlere her konuda destek oldunuz. Eğitim sürecinin her basamağında onları yetiştiren sizlere süreçteki özverili tutumlarınız ve katkılarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Bu duygu ve düşünceler ile öğrencilerimize girecekleri sınavlarda başarılar diliyor sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” diye konuştu.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL