Güncel

ERÇED “30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun! “

ERDOĞAN DEMİR- Erikli Çevre ve Güç Birliği Derneği, yaptığı yazılı bir açıklama ile 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle 30 Ağustos Çarşamba günü bayramı kutlayacaklarını açıkladı. Dernekte yapılan yazılı açıklama şöyle:..

ERÇED “30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun! “

ERDOĞAN DEMİR- Erikli Çevre ve Güç Birliği Derneği, yaptığı yazılı bir açıklama ile 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle 30 Ağustos Çarşamba günü bayramı kutlayacaklarını açıkladı.
Dernekte yapılan yazılı açıklama şöyle: “ Büyük zaferin 101. yılını kutlamak üzere bayraklarımızı elimize alıp dernek yeleklerimizi giyip saat 17:00 de Vali Konağı yanında buluşuyoruz. Saat 17:00 de önce Erikli Amatör Balıkçılar Derneğinin organize ettiği denizden kutlamalara eşlik edip bayraklar marşlar eşliğinde tekneleri selamlayacağız. Akşam 21:00 de yine Vali konağı önünde toplanıp istiklal marşı, gençliğe hitabe ve büyük bayrağımızla kortej eşliğinde Erikli Motel önüne kadar yürüyeceğiz. Özellikle millî beraberliğe çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde hepinizi 30 Ağustos Zafer Bayramımızın kutlamalarına bekliyoruz.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL