HESABIM
Üye Ol

Erdin Bircan: “Hemşehrimiz Barış Jackson’a SMS’lerimizle destek olalım”

Erdin Bircan: “Hemşehrimiz Barış Jackson’a SMS’lerimizle destek olalım”

CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan, Yeteneksiz Siniz Türkiye yarışması finalisti Edirneli Barış Jackson Dance Crew’e destek açıklaması yaparak, ” Salı günü gerçekleşecek finalde Edirneli ve Trakyalıları Edirnemizin çocuğu, hemşehrimiz Barış Jackson’u SMS atarak desteklemeye davet ediyorum” dedi. CHP’li Erdin Bircan, “Barış Jackson, Edirne’mizin ismini Türkiye’nin takip ettiği bir programda temsil ettiği için çok mutluyum. Kendisi için tüm...

Haberin Tarihi: 13 Temmuz 2015 - Okunma Sayısı:1591 defa okundu.

chp-edirne-milletevekili-erdin-bircan-sivasa-gidiyor

CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan, Yeteneksiz Siniz Türkiye yarışması finalisti Edirneli Barış Jackson Dance Crew’e destek açıklaması yaparak, ” Salı günü gerçekleşecek finalde Edirneli ve Trakyalıları Edirnemizin çocuğu, hemşehrimiz Barış Jackson’u SMS atarak desteklemeye davet ediyorum” dedi.

v201411100311101255189.mp4

CHP’li Erdin Bircan, “Barış Jackson, Edirne’mizin ismini Türkiye’nin takip ettiği bir programda temsil ettiği için çok mutluyum. Kendisi için tüm Trakyalı ve Edirneli hemşehrilerimizi SMS atarak destek olmaya çağırıyorum” diyerek, TBMM programının uygun olması halinde, Barış Jackson’u desteklemek için program çekimlerine de katılacağını ifade etti. 

 

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı