Erdin Bircan yeni yıl için de iletişim bilgilerini paylaştı

Erdin Bircan yeni yıl için de iletişim bilgilerini paylaştı

Cumhuriyet Halk Partisi Edirne Milletvekili Erdin Bircan, 7 Haziran ve 1 Kasım seçimleri ve Meclis’in açılışında yaptığı gibi yine iletişim bilgilerini sosyal medya hesaplarından paylaştı. CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan Facebook hesabından yaptığı açıklamada 2017 yılının önemine dikkat çekerek, her zaman vatandaşların ulaşabileceği iletişim numaralarını da paylaştı. Bircan paylaştığı mesajda, “Sevgili hemşehrilerim, dostlarım ve yol...

Haberin Tarihi: 3 Ocak 2017 - Okunma Sayısı:726 defa okundu.

Cumhuriyet Halk Partisi Edirne Milletvekili Erdin Bircan, 7 Haziran ve 1 Kasım seçimleri ve Meclis’in açılışında yaptığı gibi yine iletişim bilgilerini sosyal medya hesaplarından paylaştı.

erdin-bircan-2-300x195CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan Facebook hesabından yaptığı açıklamada 2017 yılının önemine dikkat çekerek, her zaman vatandaşların ulaşabileceği iletişim numaralarını da paylaştı.

Bircan paylaştığı mesajda, “Sevgili hemşehrilerim, dostlarım ve yol arkadaşlarım,

Türkiye Büyük Millet Meclisinde sizlerin sesi olmak için 2017 yılı çalışmalarına başladık. Halkımızın sorunlarının çözüm yeri TBMM’dir. Saraylar, saltanatlar halka karşı, halkı baskı altına almak için kurulur. Hiçbir saraydan halk lehine, halkın sorununu çözecek karar çıkmaz. TBMM Milletimizin meclisidir, milli iradeyi temsil eder ve yetkileri kimseye devredilemez. 2017 yılında ilk ve büyük mücadelemizi hep birlikte Milletin Gazi Meclisini işlevsizleştirmek isteyenlere karşı hep birlikte vereceğiz. Bundan sonra da 24 saat telefonlarımız, kapımız, gönlümüz sizlere açık olacaktır.” dedi. 

İyi çalışmalar.

Erdin BİRCAN
Edirne Milletvekili
Çevre Komisyonu Üyesi

twitter.com/erdinbircan
facebook.com/erdinbircan

TBMM YHB 5. Kat 4. Banko No: 5075 TBMM/ Ankara

Makam: 420 51 92- 93

Yorum Kapalıdır.

Arşiv

Reklam Alanı