Güncel

Erdoğan Demir  ve Mehmet Aytaç basın kartlarını teslim aldı

BÜLENT SAYLAM Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Trakya Bölge Müdürlüğü’nün Edirne’deki merkezinde dün düzenlenen törenle ilk kez başvuruda bulunan 7 gazeteci ile 4 sürekli kart alan toplam 11 gazeteciye kartları teslim edildi…

Erdoğan Demir  ve Mehmet Aytaç basın kartlarını teslim aldı

BÜLENT SAYLAM

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Trakya Bölge Müdürlüğü’nün Edirne’deki merkezinde dün düzenlenen törenle ilk kez başvuruda bulunan 7 gazeteci ile 4 sürekli kart alan toplam 11 gazeteciye kartları teslim edildi.

Saat 11.00’de başlayan törene Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Trakya Bölge Müdürü Uğur Ülgen, Trakya Gazeteciler Derneği Başkanı  Orhan Doğan ile başkanlık çalışanları ve kartlarını alacak 11 gazeteci katıldı.

Gazetemiz editörü Mehmet Aytaç ile Gazetemiz haber sorumlusu ve Keşan Postası Genel Yayın Yönetmeni Erdoğan Demir’in de kartlarını aldığı törende kartlarını alan gazeteciler şöyle;  Şener Urfa, Kumru  Öngün, Gözde Kabasakal, Gamze Pırnal Aysal, Merve Yılmazel, sürekli basın kartı alan gazeteciler de şöyle;  Saim Bülent Ayan, Seyide Esen, Bilgi Nevser  Tavgaç Erarslan, Özgür Orhan.

Kartların tesliminden önce başkanlık tarafından gazeteciler için pasta kesilerek ikram edildi.

Gazeteciler, pasta nedeniyle Ülgen’e teşekkür etti.

Basın kartları Uğur Ülgen, Orhan Doğan, başkanlık çalışanları Süleybe Kasap ve Bülent Demircan tarafından takdim edildi.

Kartların teslim edilmesinin ardından açıklama yapan Uğur Ülgen şunları söyledi “Edirne ili, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Edirne Bölge Müdürlüğü’nün merkezinin bulunduğu il olmakla birlikte, görev ve sorumluluk alanında bulunan üç ilden biridir. Edirne’de toplam 95 basın mensubunun basın kartı bulunmaktadır. Basın Kartı Yönetmeliği gereğince 11.07.2023 tarihinde toplanan Basın Kartı Komisyonu tarafından Edirne’de mukim 7 basın mensubuna ilk kez, başvuruları olumlu değerlendirilen 4 basın mensubuna ise sürekli basın kartı verilmiştir. Bahse konu 11 basın mensubunun kartları, Bölge Müdürlüğümüze ulaşmış olup kendilerine takdim edilmiş olup, tüm gazeteci arkadaşlarımızı kutlarım.

Aytaç ve Demir’in basın kartlarını almasıyla basın kartı olan Yazı İşleri Müdürü Bülent Saylam  ile birlikte Medya Keşan Gazetesi’nde basın kartlı sayısı 3’e çıktı.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL