Güncel Magazin

Erdoğan Demir’e İmaj Medya Magazin’den 2021 Başarı Ödülü

erkezi İstanbul’da bulunan İmaj Medya Magazin’in her yıl geleneksel olarak düzenlediği 2021 ödüllerinde Keşan Postası Genel Yayın Yönetmeni ve UNİ Haber Ajansı Yurt Haberleri Müdürü Erdoğan Demir’de ödül aldı.  ..

Erdoğan Demir’e İmaj Medya Magazin’den 2021 Başarı Ödülü

erkezi İstanbul’da bulunan İmaj Medya Magazin’in her yıl geleneksel olarak düzenlediği 2021 ödüllerinde Keşan Postası Genel Yayın Yönetmeni ve UNİ Haber Ajansı Yurt Haberleri Müdürü Erdoğan Demir’de ödül aldı.

 

26 Aralık 2021 Pazar günü akşamı İstanbul Mimaroba’daki Kanatçım Restaurant’ta düzenlenen törene bir çok sanatçı,  gazeteci, yönetmen, yazar ve  sanata destek veren işadamları da katıldı.

Saat 19.30’da başlayan törende konuşan İmaj Medya Magazin Yönetim Kurulu Başkanı Gündüz Şutanrıkulu, 2021 Yılı ödül törenine katılan herkese teşekkür ederek,”Geleneksel olarak sürdürdüğümüz bu ödül törenimizde bu akşam yine sizlerle birlikteyiz. Burada yıl boyunca sanat ve medya camiasında başarılı olan ve Türkiye’nin her yerinden seçtiğimiz sanatçılarımıza, basın mensuplarımıza, yazarlarımıza, yönetmenlerimize, şairlerimize ve işadamlarımıza ödüllerini vereceğiz. Bu arada herkesin yeni yılını şimdiden kutluyorum” dedi.

Gece de konuk sanatçılar eserlerini ve şiirlerini okurlarken ödül kazananlara da ödülleri, Şutanrıkulu tarafından takdim edildi.

Keşan Postası Genel Yayın Yönetmeni ve UNİ Haber Ajansı Yurt Haberler Müdürü Erdoğan Demir’de basın branşında ödüle layık görülen plaketini Şutanrıkulu’ndan aldı.

Demir, kendisini böyle bir ödüle layık gören ve böyle bir geceyi organize eden  İmaj Medya Magazin Yönetim kuruluna teşekkür etti.

Gecede yine İpsalalı eski gazeteci, dizi, film oyuncusu ve tiyatro eğitmeni Erkan Kızıltan ve yine Kırklarelili dizi ve film oyuncusu İzzet Deniz Çakır’da ödül alanlar arasında yer aldı.

Ödül alan 3 Trakyalı; Demir, Kızıltan ve Çakır birbirlerini kutladı.

Gecede asıl adı Ahmet Işık olan ama Barış Manço’nun ölümünün ardından soyismini mahkeme kararı ile Manço olarak değiştiren ve sanat camiasında Barış Manço’nun  manevi evladı sayılan Işık Manço’da ödül aldı ve Manço “Islak Islak” şarkısıyla izleyenlerden büyük alkış topladı.

Gece geç saatlere kadar törene katılan sanatçıların konserleri ile devam etti.

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL