TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 204.637
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 11.472
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 236
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 38.814
Kültür Sanat Okuma Sayısı: 684

Ergin Kılıkçıer, Siccin 6’da oynadığı cin rolünü eleştirenlere cevap verdi

  Keşanlı tiyatrocu, dizi ve sinema oyuncusu Ergin Kılıkçıer, SİCCİN 6 filminde oynadığı ve Youtube sayfasında bu film ile ilgili yayınladığı videoya yorum yapan ve kendisini eleştiren sevenlerine bir video..

 

Keşanlı tiyatrocu, dizi ve sinema oyuncusu Ergin Kılıkçıer, SİCCİN 6 filminde oynadığı ve Youtube sayfasında bu film ile ilgili yayınladığı videoya yorum yapan ve kendisini eleştiren sevenlerine bir video ile cevap verdi.

Kılıkçıer, ” Ben 20 yıldır bu sektörün içinde bir aktörüm. Bu benim mesleğim ben tiyatro oyuncusuyum. Aynı zamanda televizyon ve sinema karakterim var. Tabi ki değişik bir rol değişik bir karakterdi. SİCCİN 6 da bir cini, bir ifriti oynamak. Ama bu beni gerçek hayatımda kötü biri yapmıyor. Bununla ilgili aldığım yorumlara cevap vermek istedim. Oyunculukla ilgili sorduğunuz sorulara elimnden geldiğince cevap vermek istiyorum. Bu tür yorumlar ve sorumlar beni üzüyor. Sonuçta ben bu işi bu mesleği yapıyorum. Bugün bir şeytan bir cini oynayabilirim. Yarın bir katili oynayabilirim. Üzüldüğüm nokta çok emek verdiğim bir proje için saçlarımı kazıttım,  3 hafta boyunca projeye hazırlandım. Çok güzel dönüşler aldım. Şu anda NETFLİX’ te SİCCİN 6 seyrediliyor. Yapılan bazı yorumlar çok yanlış, sonuçta bu bir proje. Bundan sonra da aktif videolar çekeceğim sizlerle daha çok buluşmayı düşünüyorum. Kendi Youtube kanalımda sizlerle olacağım. Lütfen kanalıma abone olun. Mesleki birikimlere bu işlere meraklı arkadaşlarıma aktaracağım. Beni izlemeye devam edin” dedi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL