HESABIM
Üye Ol

Erikli Kooperatifi Tarih Oluyor…

Erikli Kooperatifi Tarih Oluyor…

11 Ağustos’ta süresi dolan Erikli Sahili Turizm Güzelleştirme Kooperatifi bugün olağanüstü olarak  4 Ağustos 2019 Pazar günü  toplandı. Yoğun katılım ile gerçekleştirilen toplantıda Erikli Sahili için tarihi bir karar verildi.Toplantıya Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Yakup Balcı ile Keşan Belediye Meclis Üyesi Aladdin Öztürk de katıldı. Toplantıda, Erikli Sahili Kooperatifi’nin tasviyesine...

Haberin Tarihi: 4 Ağustos 2019 - Okunma Sayısı:815 defa okundu.

11 Ağustos’ta süresi dolan Erikli Sahili Turizm Güzelleştirme Kooperatifi bugün olağanüstü olarak  4 Ağustos 2019 Pazar günü  toplandı.


Yoğun katılım ile gerçekleştirilen toplantıda Erikli Sahili için tarihi bir karar verildi.Toplantıya Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Yakup Balcı ile Keşan Belediye Meclis Üyesi Aladdin Öztürk de katıldı.

Toplantıda, Erikli Sahili Kooperatifi’nin tasviyesine gidilmeksizin, bütün mal varlığı, aktif eve pasifiyle birlikte Keşan Belediye Başkanlığı’na devrine oy birliği ile karar verildi.

www.kesanonline.com

 

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı