Güncel Kültür Sanat

Erkan Kızıltan ve Reyhan Kuru’dan açıklama

İpsalalı tiyatro oyuncusu, tiyatro eğitmeni ve yönetmen Erkan Kızıltan ile Radyo Program Sunucusu Reyhan Kuru, sitemiz Genel Yayın Erdoğan Demir’in canlı yayın konuğu oldu. Kızıltan, ilk olarak Keşan Postası’na kendisinin..

İpsalalı tiyatro oyuncusu, tiyatro eğitmeni ve yönetmen Erkan Kızıltan ile Radyo Program Sunucusu Reyhan Kuru, sitemiz Genel Yayın Erdoğan Demir’in canlı yayın konuğu oldu.

Kızıltan, ilk olarak Keşan Postası’na kendisinin yaptığı çalışmaları bölge halkına ve ulusal anlamda duyurulmasına teşekkür etti ve  İstanbul’daki çalışmalarından bahsederek, İstanbul’da sanat camiasında bulunan Trakyalı sanatçılarla iyi diyalogları olduğunu ve birbirlerine yeteri kadar sahip çıkmaya çalıştıklarını belirterek, “Ayrıca İpsala Meslek Yüksekokulu Tiyatro Grubu’nun da ben ve Reyhan arkadaşıma eğitmenliği verildi. Bu tiyatro ekibimiz ile çalışmalarımıza devam ediyor. Bu anlamda beni göreve çağıran İpsala Kaymakamımızı ve İpsala Belediye Başkanımıza da teşekkür ediyorum. Bölgemizdeki tiyatroya ve sinemaya önem veren yetenekli kardeşlerimize her türlü desteği vermek isterim. Bu arkadaşlarımız bana ulaşsınlar. ” dedi.

Kuru da kendisinin Avrupa Radyo’nun Genel Koordinatörü olduğunu belirterek, “Tabi bu görevimin yanı sıra daha devam eden bir çok etkinliklerim ve çalışmalarım var. 6 Haziran’da yine bir Gala Gecemiz var ve orada layık görüldüğüm ödülü alacağım. Bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Trakyalı olmaktan da gurur duyuyoruz.” şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL