HESABIM
Üye Ol

Ertan Çetin’in cenazesi 10 Ekim’de Karasatı Köyü’nde Toprağa Verilecek.

Ertan Çetin’in cenazesi 10 Ekim’de Karasatı Köyü’nde Toprağa Verilecek.

Keşan’da Çetin Elektrik Firması’nın sahibi olan Ertan Çetin, 9 Ekim 2018 Salı günü sabah erken saatlerde Keşan Köylere Hizmet Götürme Birliği’nin su pompalarına giden hattaki arızayı gidermek için Çeltik Köyü yakınlarında çıktığı direkte elektrik akımına kapılarak yaşamını yitirdi. Arızanın bulunduğu bölgeye tek başına gittiği ve kendi imkânları ile direğe çıktığı belirlenen Ertan Çetin’in elektrik akımına...

Haberin Tarihi: 9 Ekim 2018 - Okunma Sayısı:2558 defa okundu.

Keşan’da Çetin Elektrik Firması’nın sahibi olan Ertan Çetin, 9 Ekim 2018 Salı günü sabah erken saatlerde Keşan Köylere Hizmet Götürme Birliği’nin su pompalarına giden hattaki arızayı gidermek için Çeltik Köyü yakınlarında çıktığı direkte elektrik akımına kapılarak yaşamını yitirdi.

Arızanın bulunduğu bölgeye tek başına gittiği ve kendi imkânları ile direğe çıktığı belirlenen Ertan Çetin’in elektrik akımına nasıl kapıldığı ise henüz belirlenemedi.

Olay yeri yakınlarındaki bir taşocağında çalışanlarının direkten gelen sesi duymaları ve haber vermeleri üzerine olay yerine Jandarma ekipleri, TREDAŞ, Keşan İtfaiyesi ve 112 Acil ekipleri sevk edildi. Keşan Cumhuriyet Savcısı’nın incelemelerinin ardından Çetin’in cenazesi önce Keşan Devlet Hastanesi morguna, daha sonra ise kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için İstanbul Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Çetin’in cenazesinin otopsi işlemlerinden sonra 10 Ekim 2018 Çarşamba günü İkindi Namazı’nın ardından Karasatı köyünde toprağa verileceği öğrenildi.

 

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı