HESABIM
Üye Ol

“ESKİ ZAMAN HİKAYESİ “ NE BELKOOP’TA BÜYÜK İLGİ

“ESKİ ZAMAN HİKAYESİ “ NE BELKOOP’TA BÜYÜK İLGİ

Keşan Belediyesi kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında Keşan’a gelen İstanbul Jest Tiyatrosu, 9 Haziran 2018 Cumartesi günü  akşamı Keşan’da tiyatro gösterisi sundu. Eski Zaman Hikayesi adlı tiyatro oyunu; Yeni Mahalle’de sahnelendi ve saat 22.00 sıralarında başladı. Keşan Belediye Başkan Yardımcıları Cengizhan Aktan ve Mücahit Erdoğan ile 500’e yakın tiyatroseverin izlediği müzikli güldürü tarzındaki tiyatro oyunu...

Haberin Tarihi: 11 Haziran 2018 - Okunma Sayısı:613 defa okundu.

Keşan Belediyesi kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında Keşan’a gelen İstanbul Jest Tiyatrosu, 9 Haziran 2018 Cumartesi günü  akşamı Keşan’da tiyatro gösterisi sundu.

Eski Zaman Hikayesi adlı tiyatro oyunu; Yeni Mahalle’de sahnelendi ve saat 22.00 sıralarında başladı.

Keşan Belediye Başkan Yardımcıları Cengizhan Aktan ve Mücahit Erdoğan ile 500’e yakın tiyatroseverin izlediği müzikli güldürü tarzındaki tiyatro oyunu büyük beğeni topladı.

Tolga Güleryüz’ün uyarlayıp yönettiği oyunda; Ceyhun Fersoy, Fatih Gülnar, Mahmut Gökgöz, Nihan Tarhan, Orçun Kaptan, Sibel Tomaç, Suna Yıldızoğlu ve Yusuf Atala rol aldı.

Ücretsiz gerçekleştirilen tiyatro oyunu sonrası sahneye gelerek oyuncuları tebrik eden Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Cengizhan Aktan, “Keşan Belediyesi’nin Ramazan Ayı etkinlikleri çerçevesinde sizlerle buluşan İstanbul Jest Tiyatrosu’nun oyuncularına hepiniz adına çok teşekkür ediyorum. Seyircilerimize de oyunumuzu izlediği çok teşekkür ediyoruz. Keşan Belediye Başkanımız Opr. Dr. Mehmet Özcan’ın çiçeğini oyuncular adına Suna Yıldızoğlu’na vermek istiyorum.” dedi.

Aktan, daha sonra oyuncularla birlikte seyircileri selamladı.

 

 

 

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı