Bölgeden Okuma Sayısı: 10

Eşkinat basın mensupları ile Süleymanpaşa’nın 1 yılını değerlendirdi

  Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Süleymanpaşa Belediyesi’nin 1. yaşı dolayısıyla basın mensupları ile bir araya gelerek bir yıllık icraatlar hakkında basın mensuplarını bilgilendirdi. Süleymanpaşa Belediyesi sahil ek hizmet binasında..

Eşkinat basın mensupları ile Süleymanpaşa’nın 1 yılını değerlendirdi

 

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Süleymanpaşa Belediyesi’nin 1. yaşı dolayısıyla basın mensupları ile bir araya gelerek bir yıllık icraatlar hakkında basın mensuplarını bilgilendirdi.

DSC_3653 DSC_3666

Süleymanpaşa Belediyesi sahil ek hizmet binasında gerçekleşen toplantı kahvaltı ikramı ile başlarken Başkan Eşkinat’ın yanı sıra başkan yardımcıları ve birim müdürleri de toplantıda yerini aldı.

Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Berkay Çakır’ın Süleymanpaşa Belediyesi’nin projelerinin sunumunu gerçekleştirdiği toplantıda Başkan Eşkinat yaklaşık bir saatlik anlatımıyla ilk günden bugüne çeşitli alanlarda belediyenin yaptığı hizmetleri basın ile paylaştı.

“BİZ SADECE BİR BELEDİYE DEĞİL TÜM SÜLEYMANPAŞALILARLA KOCAMAN MUTLU BİR AİLEYİZ”

DSC_3722 DSC_3731

Sıradan belediyelerden olmadıklarını, sadece yol ve park yapan, fatura ödemeye uğranılan belediyelerin dışına çıktıklarının altını çizen Ekrem Eşkinat; “Süleymanpaşa Belediyesi kurulduğu günden bu güne farklı bir belediye. Süleymanpaşa’da birinin hastalanması, gece aç yatması, işini kaybetmesi ve başına gelebilecek tüm sorunlar doğrudan bizi ilgilendiriyor. Çünkü biz sadece bir belediye değil tüm Süleymanpaşalılarla kocaman mutlu bir aileyiz.” diye konuştu.

Başkan Eşkinat’ın Süleymanpaşa Belediyesi 1. yılı kitapçığı ile birlikte yaptığı anlatım ve yeni hizmete girecek proje müjdelerinin ardından soru cevap kısmına geçilirken Eşkinat’ın basın mensuplarının tüm sorularını içtenlikle yanıtlamasının ardından toplantı sona erdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL