Güncel Okuma Sayısı: 11

Esnaftan ve vatandaştan belediyenin asfaltlama çalışmalarına övgü

Keşan Belediyesi’nin yaz mevsiminde yoğun şekilde yürüttüğü asfaltlama çalışmaları vatandaş ve bölgede iş yeri bulunan esnaftan övgü alıyor. Keşan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı asfalt ekibinin, Sanayi Kavşağı’ndan Keşan Ticaret..

Esnaftan ve vatandaştan belediyenin asfaltlama çalışmalarına övgü

Keşan Belediyesi’nin yaz mevsiminde yoğun şekilde yürüttüğü asfaltlama çalışmaları vatandaş ve bölgede iş yeri bulunan esnaftan övgü alıyor.

asfaltlama çalışmaları vatandaşın takdirini topluyor (6) asfaltlama çalışmaları vatandaşın takdirini topluyor (5)

Keşan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı asfalt ekibinin, Sanayi Kavşağı’ndan Keşan Ticaret Borsası İşletimi’ndeki Mezbaha İşletmeciliği’ne kadar yaptığı asfaltlama çalışması; bölgede yer alan Sanatkarlar Sanayi Sitesi esnafı ile Efes Ticaret Merkezi’nde işetmeleri bulunan iş yeri sahiplerinin takdirini topluyor.

asfaltlama çalışmaları vatandaşın takdirini topluyor (4) asfaltlama çalışmaları vatandaşın takdirini topluyor (3)

Esnaf ve işletme sahipleri, bölgede yapılan asfalt çalışmaları “Aynı havaalanı gibi bir yolumuz oldu.” şeklinde yorumluyor.

asfaltlama çalışmaları vatandaşın takdirini topluyor (2) asfaltlama çalışmaları vatandaşın takdirini topluyor (1)

Sanatkarlar Sanayi Sitesi esnaflarından Sefer Çelik, yapılan asfaltlama çalışması ile bölgelerinin çok güzel bir görünüme kavuştuğunu, mal alım ve yükleme sonrası taşımacılık işlerinde çok kolaylığa kavuştuklarını dile getirdi ve şunları söyledi: “Müşterilerimizi artık işletmemize herhangi bir sıkıntı çekmeden davet edebiliyoruz. Yol demek medeniyet demektir biz de çok iyi bir medeniyet göstergesine; havaalanı gibi bir yola kavuştuk. Asfaltlama çalışmasından sonra yolda artık toz da olmuyor. Hem Asri Mezarlığa gelenler hem de Kurban Bayramı nedeniyle kurban alışverişi için bu yolu kullanacaklar, çok rahat bir şekilde ulaşımlarını sağlayacaklar. Yapılan güzel çalışma için Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan ve ekibine çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

Asfaltlama çalışmalarının sevkiyat işinin yoğun olarak gerçekleştiği Efes Ticaret Merkezi’nde memnuniyetle karşılandığını belirten Gökhan Gümüş ve Tuncay Sarılgan, “Bu bölgede çalışanlar ve işi gereği bölgeye uğrayanlar tarafından yeni yapılan asfaltlama çalışmaları memnuniyetle karşılandı. Keşan’a ciddi hizmetler kazandıran Keşan Belediyesi’ne ve Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan’a çok teşekkür ediyoruz.” şeklinde konuştu.

Keşan Belediyesi yetkilileri, asfaltlama çalışmalarının artarak devam edeceğini bildirdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL