HESABIM
Üye Ol

ETTDER YÖNETİM KURULU’NDAN VALİ ÖZDEMİR’E ZİYARET

ETTDER YÖNETİM KURULU’NDAN VALİ ÖZDEMİR’E ZİYARET

Edirne Tanıtım ve Turizm Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Bacıoğlu ve Yönetim Kurulu üyelerinden Emel Gönenç Güler, Baran Yazgan ve Neslihan Çakır  Edirne Valisi Sayın Günay Özdemir’i makamında ziyaret etti. ETT DER ziyaretinde  başta Edirne’nin Turizmini geliştirecek adımlar olmak üzere dernek çalışmaları,sivil toplum kamu işbirliği,  Edirne’ye yoğunlukla turist geldiği  bahar sezonunda yaşanabilecek sorunlarla ilgili önlemler alınması, güncel...

Haberin Tarihi: 17 Mart 2018 - Okunma Sayısı:498 defa okundu.

Edirne Tanıtım ve Turizm Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Bacıoğlu ve Yönetim Kurulu üyelerinden Emel Gönenç Güler, Baran Yazgan ve Neslihan Çakır  Edirne Valisi Sayın Günay Özdemir’i makamında ziyaret etti.

ETT DER ziyaretinde  başta Edirne’nin Turizmini geliştirecek adımlar olmak üzere dernek çalışmaları,sivil toplum kamu işbirliği,  Edirne’ye yoğunlukla turist geldiği  bahar sezonunda yaşanabilecek sorunlarla ilgili önlemler alınması, güncel gelişmeler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Özellikle Kaleiçi sivil mimarisi ile ilgili restorasyon çalışmaları, Sarayiçi’nde yapılması planlanan yatırımlar ve ilimizdeki nehirlerle ilgili yatırımların görüşüldüğü ziyarette, sınır ötesi turizm ve işbirliği konularında da paylaşımlarda bulunuldu.

ETTDER Yönetim Kurulu adına Vali Özdemir’e sembolik olarak ‘Kırkpınar’ temalı bir tişört hediye edildi.

REKLAMLAR

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı