Evlâd-ı Fâtihân Dergisi; yayın yönetimi ve yazarlarıyla bir araya geldi.

kesanpostasi

Edirne’de 2017 yılında yayın hayatına başlayan yurdumuzun her köşesine ve Balkanlara uzanan dağıtım ağıyla geniş bir okuyucu kitlesine ulaşan Evlâd-ı Fâtihân dergisi; yayın kurulu ve yazarları ile bir araya geldi.Edirne’de 2017 yılında yayın hayatına başlayan yurdumuzun her köşesine ve Balkanlara uzanan dağıtım ağıyla geniş bir okuyucu kitlesine ulaşan Evlâd-ı Fâtihân dergisi; yayın kurulu ve yazarları ile bir araya geldi.

Derginin yayın hayatına katkıları ve yeni dönemde ele alınacak konuların değerlendirildiği toplantı; Trakya Üniversitesi Sosyal tesislerinde, Evlâd-ı Fâtihân dergisi yayın kurulu, yazarları ve Evlâd-ı Fâtihân Derneği yöneticilerinin katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Evlâd-ı Fâtihân Dergisi imtiyaz sahibi Ahmet Topaç‘ın açılış konuşmasıyla başlayan toplantıda Türkiye ve Balkanlarda olan önemli olaylar hakkında bilgilendirmek, çeşitli fikir ve araştırma yazıları ile aydınlatmak, bölgede yaşayan halkın eğitimine katkıda bulunmak, gelenek ve göreneklerimizi, kültürel değerlerimizi araştırarak okuyucularla buluşturmak ve kayıt altına almak derginin başlıca amaçları arasındadır ifadesini kulandı,  Genel yayın yönetmeni Doç. Dr. Mustafa ŞENTÜRK derginin şehrimize, ülkemize ve Balkanlara katkısını, toplumumuzun kültürel hayatına etkisini ve derginin hedeflerini dile getirdi. Evlâd-ı Fâtihân Dergisi yazarlarının görüş,  öneri ve değerlendirmelerinin ardından toplantı sona erdi.

0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Next Post

DİYOJEN (1)

       Hilmi DİNÇER  hdincer@kesanpostasi.com   Efendim, […]