Sağlık Haberleri

Exponatura İstanbul’da yapılacak 

Attila Güvenç (İstanbul)- 9. Doğal, organik ve sağlıklı ürünler fuarı Expo Natura,10 – 13 Ocak 2019 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezinde bir çok sektör ilgililerini bir araya getirecek.Doğal, organik ve sağlıklı ürünler alanında..

Exponatura İstanbul’da yapılacak 

Attila Güvenç (İstanbul)- 9. Doğal, organik ve sağlıklı ürünler fuarı Expo Natura,10 – 13 Ocak 2019 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezinde bir çok sektör ilgililerini bir araya getirecek.Doğal, organik ve sağlıklı ürünler alanında sektörün en büyük ihtisas fuarı olma özelliği taşıyan Exponatura, bu yıl da Avrupa Birliği ve Ortadoğu başta olmak üzere birçok ülkeden sektör profesyonelleri, iş adamları, perakende, toptancı, distribütör ve temsilciliklerini   2019, 10 – 13 Ocak tarihlerinde 9.kez  profesyonel bir platformda bir araya getiriyor.

Son yıllarda doğal ve organik ürün sektörünün yaşadığı değişim ve gelişime bağlı olarak sektörün network ihtiyacını karşılayan Exponatura, sektörün en kapsamlı ihtisas fuarı olma özelliği ile fuar katılımcılarına sektörel olanak ve avantajlar sunarak ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyor.

Gıdadan, kozmetiğe, bitkisel tedavi kürlerinden organik bebek ürünlerine kadar binlerce ürün yelpazesinde hizmet veren firmaların yer aldığı fuara, 20 binin üzerinde ziyaretçinin katılımı bekleniyor. Sektör paydaşlarının iş bağlantıları kurabilecekleri profesyonel bir ticaret platformu olan ve her yıl artan ilgi ve katılımcı sayısı ile gerçekleşen fuarda etkinlik alanları, üretici standları ve sektörel bilincin gelişmesine katkıda bulunmaya yönelik konferanslara yer verilecek.

Her yıl sektör ilgilileri tarafından merakla beklenen, farklı kategorilerde katılımcı firma ve binlerce doğal ürünün yer aldığı Tureks Uluslararası Fuarcılık organizasyonu olan Exponatura, sektörün en kapsamlı ihtisas fuarı olarak şimdiden katılımcılarını  ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor.

REKLAM

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL