HESABIM
Üye Ol

Ezeli Rekabet

    Tahsin ATAİZİ tataizi@kesanpostasi.com   Dostluklarda öyle anlar vardır ki; “ Hayali bile cihana değer”  Hayatımızın her döneminde ve şartlarında; sporun her branşında da “Hayali bile cihana değer örnekleri özlemiş olarak köşemizde geçmişten bugüne tarihten bir yaprak misali, emekli ama emekleyen 2 (E.) Albayımızın hatırası ile, güzide iki kulüp başkanı FB’li Ali ŞEN ve...

Yazar: Tahsin ATAİZİ - Yazının Tarihi: 1 Şubat 2019 - Okunma Sayısı:909 defa okundu.

tahsinyazar2 

  Tahsin ATAİZİ

tataizi@kesanpostasi.com

 

Dostluklarda öyle anlar vardır ki; “ Hayali bile cihana değer”  Hayatımızın her döneminde ve şartlarında; sporun her branşında da “Hayali bile cihana değer örnekleri özlemiş olarak köşemizde geçmişten bugüne tarihten bir yaprak misali, emekli ama emekleyen 2 (E.) Albayımızın hatırası ile, güzide iki kulüp başkanı FB’li Ali ŞEN ve GS’li Faruk SÜREN’nin fotoğraflarını DOSTLUK NİŞANESİ adına aktarmak istiyorum.

Albaylardan Koyu FB’li  (E.Muhabere Alb.)  Adnan MERTTÜRK Komando Alay Komutanlarından (E. Kom. Alb.) Tahsin ATAİZİ’nin nostaljik özel fotoğraflarını, FB’li ve GS’li olarak iki tarafların karşılıklı jestlerini sporda fanatizme FREN yapmak için yaptıklarının ebedi DOSTLUK adına olduğunu anlatabildik mi?

Ulu Önder Atatürk’ümüzün düşüncesindeyiz, “Ben sporcunun Zeki, Çevik -ve Ahlaklısını severim.”  veciz ifadelerine de iki emekli Albaylarımızın söyleşi ve resimleri ile fanatiklere bir şey anlatmak istedik. Anlatabildiysek ne mutlu bizlere ki ,  mağlupta olursa, galip  sayılır bu yolda… Centilmence mücadele eden ekip  ve sporcular, galibiyet ve şampiyonluklar da unutulmaz ama  centilmenlikleri de tarih yazar.

Ezeli rekabetler devamında ebedi dostluklarda nice yıllara…

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

  • Seyfullah
    18 Şubat 2019 15:36 Kullanıcı Profili

    Tahsin Bey, ülkemizin ihtiyacı olan “Dostluk dolu” güzel ve örnek mesajlarınız için teşekkür ederim, kaleminize sağlık.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı