Güncel Siyaset

Faizk Öztrak’tan Anneler Günü mesajı

  CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü-Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, Anneler Günü nedeniyle yazılı bir açıklama yayınladı. Öztrak’ın açıklaması şöyle;   Bugün ülkemizin geleceği olan yeni nesli yetiştiren annelerin..

Faizk Öztrak’tan Anneler Günü mesajı

 

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü-Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, Anneler Günü nedeniyle yazılı bir açıklama yayınladı.

Öztrak’ın açıklaması şöyle;

 

Bugün ülkemizin geleceği olan yeni nesli yetiştiren annelerin günü…

Ülkemizi, çocukların yatağa aç girmeyeceği, annelerin evlatlarını kaygıyla değil, iyi bir gelecek umuduyla ve güvenle büyüteceği bir ülke haline getirebiliriz. Kuşkusuz ki, Türkiye Cumhuriyeti Devleti büyük bir devlet, milletimiz büyük bir millettir. Ülkemizin bu potansiyelinin hayata geçmesi, Cumhuriyetimizin İkinci Yüzyılında, çocukları daha ana karnındayken korumaya başlayan, yavrularımızın eşit fırsatlarda hayata atılmasını sağlayacak bir yönetim anlayışının iş başına gelmesiyle mümkündür. Ülkemiz, ancak yeni nesilleri yoğuran annelerin yarına umutla bakmasını sağlayabilirse yükselebilir.

Bu düşüncelerle evlatları için tüm güçlüklere katlanan, yaşamlarını çocuklarına fedakarca ve koşulsuz olarak adayan tüm annelerimizin Anneler Gününü kutluyor, saygılarımı sunuyorum.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL