HESABIM
Üye Ol

Fatih Anlar’dan Basın Toplantısı

Fatih Anlar’dan Basın Toplantısı

Keşanspor 1959 Kulübü Antrenörü ve Genel Kaptan Serdar Sinali, 22 Mart 2018 Perşembe günü bir basın toplantısı düzenlediler. Keşan Lisesi bahçesindeki Halı Sahada düzenlenen toplantıda ilk olarak söz alan, Sinali “Fatih hocamızın göreve gelmesinden sonra takımda oyuncularına kendilerine güvenleri artmış ve herkes daha daha verimli olmaya başlamıştır. Fatih hocamızın takımın başına gelmesiyle takımın başarı oranı...

Haberin Tarihi: 23 Mart 2018 - Okunma Sayısı:590 defa okundu.

Keşanspor 1959 Kulübü Antrenörü ve Genel Kaptan Serdar Sinali, 22 Mart 2018 Perşembe günü bir basın toplantısı düzenlediler.

Keşan Lisesi bahçesindeki Halı Sahada düzenlenen toplantıda ilk olarak söz alan, Sinali “Fatih hocamızın göreve gelmesinden sonra takımda oyuncularına kendilerine güvenleri artmış ve herkes daha daha verimli olmaya başlamıştır. Fatih hocamızın takımın başına gelmesiyle takımın başarı oranı artarak önemli galibiyetlere imza attık.” dedi.

Daha sonra söz alan Anlar da takımın başarılı mücadele etmeye baaşladığını ve genç oyunculara fırsat verdiğini belirterek göreve geldiği 8 maçlık dönmemle ilgili değerlendirmelerde bulunarak, Edirne’de gerçekleşen Amatör Milli Takım seçmeleri ile ilgili bilgiler de verdi.

Anlar’ın basın toplantısındaki açıklamasının tamamını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

REKLAMLAR

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı