HESABIM
Üye Ol

Fatih Sultan Mehmet İlkokulu Fotoğraf Sergisi

Fatih Sultan Mehmet İlkokulu Fotoğraf Sergisi

Fatih Sultan Mehmet İlkokulu Fotoğrafçılık Kulübü Öğrencileri;   28 Aralık 2016 Salı günü, Danışman Öğretmenleri Sadi ÖZKUL ve Yakup ÖZDEMİR Okul Salonunda “Çevremizdeki Canlılar” konulu fotoğraf sergilerini açtılar.   Kulüp öğrencileri yapılan bu etkinlikle hem çevresinde yaşayan canlıların neler olduğunu hem de bu canlıların yaşama ortamlarını fotoğraflamayı başardılar. Danışman Öğretmen Sadi ÖZKUL “Kulüp Öğrencilerimiz bu işi...

Haberin Tarihi: 30 Aralık 2016 - Okunma Sayısı:875 defa okundu.

Fatih Sultan Mehmet İlkokulu Fotoğrafçılık Kulübü Öğrencileri;   28 Aralık 2016 Salı günü, Danışman Öğretmenleri Sadi ÖZKUL ve Yakup ÖZDEMİR Okul Salonunda “Çevremizdeki Canlılar” konulu fotoğraf sergilerini açtılar.

user comment fsm-foto-kulubu-3

Kulüp öğrencileri yapılan bu etkinlikle hem çevresinde yaşayan canlıların neler olduğunu hem de bu canlıların yaşama ortamlarını fotoğraflamayı başardılar.

Danışman Öğretmen Sadi ÖZKUL “Kulüp Öğrencilerimiz bu işi artık çok severek yapıyorlar. Bundan sonrada birçoğunun fotoğraf çekim işini hobi olarak yapmaya devam edeceğine inanıyorum. Hepsinin ellerine sağlık.” dedi.  Öğrencilerin ve Velilerin oldukça ilgi gösterdiği bu etkinliğe ikinci dönemde sonundaki sergi ile devam edileceği, Danışman Öğretmenler Sadi ÖZKUL ve Yakup ÖZDEMİR tarafından bildirildi.

REKLAM

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı