TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 351.152
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 27.663
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 232
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 30.824
Spor

Fatih Uygun, Beren Berk Kurtar’ı tebrik etti ve Altınordu’nun faaliyetlerini anlattı

Altınordu Keşan Futbol Okulları Antrenörü Fatih Uygun, yaptığı bir açıklama ile hem Fatih Karagümrük Kulübü’ne giden Beren Berk Kurtar’ı tebrik etti hem de okulun çalışmaları hakkında bilgi verdi. Uygun’un açıklaması..

Fatih Uygun, Beren Berk Kurtar’ı tebrik etti ve Altınordu’nun faaliyetlerini anlattı

Altınordu Keşan Futbol Okulları Antrenörü Fatih Uygun, yaptığı bir açıklama ile hem Fatih Karagümrük Kulübü’ne giden Beren Berk Kurtar’ı tebrik etti hem de okulun çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Uygun’un açıklaması şöyle;

Yaklaşık 4 Yıldan Fazla Süredir , ALTINORDU KEŞAN FUTBOL OKULLARI’nda Eğitim Gören ,Aynı Zamanda KEŞAN GENÇ ORDU SPOR KULÜBÜ U12 Takımının Başarılı Öğrencisi Beren Berk KURTAR’ın, Süper Lig Ekiplerinden FATİH KARAGÜMRÜK Futbol Kulübü ile Antrenmanlara Başlaması Bizleri Çok Sevindirdi. Beren Berk Çok Yetenekli,Gelişime Açık ve Disiplinli Bir Sporcu. Ayrıca Ailesi de Sonuna Kadar Destek Oluyor. Beren Berk’in İlerleyen Yıllarda ,Futbolun Başarı Merdivenlerini Tırmanıp İyi Yerlere Gelmesini Bekliyoruz. Kulübümüz Altınordu’nun Onayı ile Önümüzdeki Günlerde Birkaç Transferimizin Daha Müjdesini Vereceğiz.

Pandemi Öncesi; ALTINORDU ELİTLER TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞU ile Başlayıp 18 Maçta 18 Galibiyet ile TFF.U14 EDİRNE ŞAMPİYONLUĞU ile Sürdürdüğümüz Başarı Grafiğimizi ,Bu Yıl da Yukarılara Taşıyacağız…Pedagojik Formasyon Eğitimi Almış ve En Önemlisi de Yıllardır Aktif Olarak Öğretmenlik Yapan,Çocukların Seviyesine İnebilen,Çocukların Kalbine Dokunabilen, Uzman Antrenör Kadromuzla Öğrencilerimizin ;Düzenli Ders Çalışmasından-Kitap Okuma Alışkanlığı Kazanmalarına, Sağlıklı Beslenmelerinden-Bilinçli Teknoloji Kullanımına,Okul Ziyaretlerimizle Akademik Başarı Takibine Kadar Çok Yönlü Gelişimini Hedefliyor ve Yakından Takip Ediyoruz. Çalışmalarımız 11 Yılı Keşan’da Olmak Üzere 20 Yıldır Aktif Şekilde Sürüyor. Çocuklarımıza Maç Tecrübesi Kazandırmak İçin Altınordu F.K.’nın Pilot Takımı Olarak Kurduğumuz KEŞAN GENÇ ORDU SPOR KULÜBÜ ile Neredeyse Tüm Yaş Kategorilerinde Liglere Katılıyor ve Öğrencilerimize Lisans Çıkartıyoruz.

Bunun Yanında,Sürekli Olarak Özel Turnuvalara Katılıyor ve Öğrencilerimizin Tecrübe Kazanmasını Hedefliyoruz. Ağustos Ayında ; Trakya AllStar Turnuvasında 2011 Doğumlu Öğrencilerimiz ile 2.’lik Kazandık, Geçtiğimiz Pazar Günü Altınordu Edirne Futbol Okulu ile 2007-2016 Doğumluları Kapsayan Tüm Yaş Kategorilerinde Dostluk Turnuvası’na Katıldık. 16-17 Ekim’de Kuşadası Selçuk’ta İsmet Orhunbilge Tesisleri’nde 2009 Doğumlu Öğrencilerimiz ile,Yine Aynı Yerde 29-30 Ekim Cumhuriyet Turnuvası’nda 2010-2013 Doğumlu Öğrencilerimiz ile Katılım Sağlayacağız…

Ayrıca, Keşan Atatürk Stadyumu’nun Açılışını Takiben, Altınordu’nun Marmara Bölgesi’nde Bulunan Kırkın Üzerinde Farklı Futbol Okulu’nun Katılacağını Düşündüğümüz,Scout Ekipleri ve Ulusal Medyanın Takip Ettiği “”ALTINORDU TRAKYA CUP 2022″” yi Keşan’da Düzenlemeyi Düşünüyoruz. ALTINORDU KEŞAN FUTBOL OKULLARI ve Bölgemizin Altyapı Kulübü Olan KEŞAN GENÇ ORDU SPOR KULÜBÜ Olarak Bölgemizdeki Çocuklarımızı Eğitmeye ve Geliştirmeye Devam Edeceğiz…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL