TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 351.152
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 27.663
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 232
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 30.824
Siyaset

Fatma Aksal, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile görüştü

TBMM KEFEK BAŞKANI VE EDİRNE MİLLETVEKİLİ FATMA AKSAL DIŞİŞLERİ BAKANI MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU İLE BİR GÖRÜŞME GERÇEKLEŞTİRDİ. Görüşme sonrası açıklamalarda bulunan AKSAL; ‘’Ülkemiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde özellikle son..

Fatma Aksal, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile görüştü

TBMM KEFEK BAŞKANI VE EDİRNE MİLLETVEKİLİ FATMA AKSAL DIŞİŞLERİ BAKANI MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU İLE BİR GÖRÜŞME GERÇEKLEŞTİRDİ.

Görüşme sonrası açıklamalarda bulunan AKSAL;

‘’Ülkemiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde özellikle son yıllarda dış siyasette sergilemiş olduğu dik duruş ve tavizsiz kararlar ile, dünyaya adeta demokrasi dersi vermiştir.

Türkiye’nin Avrupa’ya açılan kapısı olan Edirne’mizin dışilişkilerimize ekonomik, sosyal, kültürel ve siyasi anlamda katkısı ve önemini bir kez daha buradan vurgulamak istiyorum. İnşallah hükümetimiz bakanlıklarımızın çalışmalarıyla Edirnemizi ithalat-ihracat ve turizm açısından çok daha iyi noktalara getireceğiz.

Sayın Bakanımıza, Cumhurbaşkanımızın bu duruşunu perçinleyen temasları, komşu ülkelerimiz başta olmak üzere dünya ülkeleri ile olan ikili ilişkilerimiz açısından ülkemizi temsil noktasında bizlere yaşattığı gurur nedeniyle hemşehrilerim ve milletimiz adına teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL