Siyaset

Fatma Aksal’dan Ramazan Bayramı Kutlaması

TBMM KEFEK Başkanı Edirne Milletvekili Dr. Fatma Aksal, Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Aksal’ın mesajı şöyle; “Her sene özlemle ve hasretle beklediğimiz Onbir ayın Sultanı, başı rahmet, ortası mağfiret,..

Fatma Aksal’dan Ramazan Bayramı Kutlaması

TBMM KEFEK Başkanı Edirne Milletvekili Dr. Fatma Aksal, Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Aksal’ın mesajı şöyle;

“Her sene özlemle ve hasretle beklediğimiz Onbir ayın Sultanı, başı rahmet, ortası mağfiret, sonu kurtuluş olan bir ramazan ayının daha son günlerini yaşıyoruz. Ramazanın manevi hazlarından nasibimizi almış olarak bayrama ulaşalım inşallah.

Ramazan-ı Şerif bolluk berekettir, rahmettir, paylaşmaktır, gönüllerden yayılan huzurun sofralarda birleştiği, kalplerdeki heyecanın sokaklara taştığı, “Komşusu açken tok yatan bizden değildir.” düsturuyla hareket eden bir milletin dünyaya örnek olacak birlik beraberliğinin simgesidir. Yardımlaşma ve dayanışma timsali milletimizin dünyaya inanç nişanesidir.

Dualardan, huzur ve mutluluktan beslenerek kurduğumuz, ruhumuzun manevi hazza ulaştığı, kalplerimizin derin bir esenliğe kavuştuğu gönül sofralarımızda , sevinci, heyecanı, bereketi paylaştık. Selimiye’nin gölgesinde şehrimize yayılan huzurla, iftar ve sahurun manevi heyecanını hep birlikte yaşadık.

“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır” düsturuyla , doğruluktan, güzellikten, duadan ve hak yoldan ayrılmadan yaşayacağımız nice bayramlara ulaşmak, gönülden geçen dualarda buluşmak temennisiyle; bayramı neşeyle bekleyen çocuklarımız, hasretle evlatlarına kavuşmayı bekleyen büyüklerimiz başta olmak üzere, Edirneli hemşehrilerimin, milletimizin ve tüm İslam aleminin Ramazan bayramını tebrik ediyorum.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL