Ferat Gülver; Keşan ve AK Parti sevgimiz bitmez

kesanpostasi

 

AK Parti aday adaylarından gazeteci Ferat Gülver, adaymış gibi projeleriyle Keşan kamuoyunun huzuruna çıktığını belirterek, “3 aday adayı olarak seviyeli ve centilmence bir süreç geçirdik. Kısmet Mustafa Mercan arkadaşımızınmış. Hayırlı olsun, başarılar diliyorum. Bizim Keşan aşkımız ve AK Parti sevgimiz bitmeyecektir” dedi.

fgul

AK Parti Keşan Belediye Başkan aday adaylarından gazeteci Ferat Gülver, AK Parti’de yaşanan adaylık yarışı ile ilgili değerlendirmede bulundu.

Gülver, öncelikle geçtiğimiz Cumartesi günü hayatını kaybeden Cumhur Birsel arkadaşımız için başsağlığı dileyerek,”Mekanı cennet olur inşallah. Başta Volkan Gazetesi Sahibi İbrahim ağabeyim olmak üzere tüm mesai arkadaşlarına veKeşanlı meslektaşlarımıza başsağlığı ve sabır diliyorum ” dedi

Keşan’a yakışır bir adaylık süreci gerçekleştirdiklerini kaydeden Gülver şöyle devam etti: “Başta İlçe Başkanımız Hakan Çevikel olmak üzere ilçe yönetimi, Kadın Kollarımız, Gençlik Kollarımız ve mahalle başkanlarımız ve partimize gönül veren arkadaşlarımızla güzel bir adaylık süreci yaşadık. Biz aday adayları Mustafa Mercan, Selahattin Vardar ve Ferat Gülver olarak hep beraber centilmence bir yarış yaptık ve kısmet Mustafa Mercan arkadaşımızınmış. Hayırlı olsun, başarılar diliyorum. Bizim Keşan aşkımız ve AK Parti sevgimiz bitmeyecektir. Arzumuz Keşan’ın AK Parti belediyecilik anlayışla tanışmasıdır ve bu başka bir arkadaşımızla da olsa sevincimiz değişmez. Yeter ki Keşan kazansın, hak ettiği hizmetlere kavuşsun.”

Keşan siyaset kamuoyunda “aday adayı” kavramına farklı bir bakış getirdiğini öne süren Gülver, “Bazen en iyisi bile olsanız siyasette bazı dengeler vardır ve onlar belirleyici olur. Siyasetin birinci kuralı “Ben olmazsam olmaz” düşüncesine kapılmamaktır. Biz AK Partiliyiz, partimizin üst kurulları böyle takdir etmiş ise saygı duymak gerekir. Partimiz ve Keşan için hayırlısı olsun”  dedi.

0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Next Post

Özcan,10 Aralık Dünya İnsan Hakları günü nedeniyle mesaj yayınlandı

  Keşan Belediye Başkanı Op. Dr. Mehmet Özcan, […]