TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 148.425
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.277
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 140
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.860
Siyaset Okuma Sayısı: 399

Fevzi Pekcanlı’dan yeni yıl mesajı

CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı yeni yıl mesajı yayınladı. Pekcanlı‘nın mesajı şöyle; “Zor günlerden geçtiğimiz bir yılı geride bırakarak, yeni umutlarla, yeni heyecanla 2021 yılına girmekteyiz. Her yeni yıl..

Fevzi Pekcanlı’dan yeni yıl mesajı

CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı yeni yıl mesajı yayınladı.

Pekcanlı‘nın mesajı şöyle;

Zor günlerden geçtiğimiz bir yılı geride bırakarak, yeni umutlarla, yeni heyecanla 2021 yılına girmekteyiz. Her yeni yıl coşkunun, mutluluğun daha bir anlamlandığı hayata dair umutların daha çok arttığı, yepyeni beklentilerin doğduğu, tatlı heyecanların yaşandığı günlerdir.   Tabii ki öncelikle dileğim ilimiz ve  ülkemizde   barışın, sevginin ve hoşgörünün  hak ve hukukun olması insanlarımızın refah içinde yaşamasıdır.   Her yıl olduğu gibi 2021 yılında  da en büyük güvencemiz, milletimizin sağduyulu olarak birliğe, beraber yaşamaya ve kardeşliğe olan tartışılmaz inancıdır. Bu inancın önüne set çekecek ve vatandaşlarımızın umutlarını kıracak bütün gelişmelerin, bütün girişimlerin ve bütün hesapların karşısında dimdik durmaya devam edeceğiz.  

Gençlerin işsiz olmadığı, işçinin alın terinin karşılandığı, emeklinin refah ve huzur içinde yaşadığı, çocuklarımızın çağdaş ve evrensel eğitimle büyüdüğü, kadın cinayetlerinin olmadığı şehit haberleriyle yüreğimizin yanmadığı, anaların ağlamadığı, umutla baktığımız yeni bir yıl yaşamayı diliyorum.   Bu duygu ve düşüncelerle 2021  yılının milletimize, ülkemize, dünyamıza ve tüm insanlığa sevgi, barış, kardeşlik, huzur ve mutluluk getirmesini diliyor, bütün vatandaşlarımızın  yeni yılını kutlarken sevgilerimi, saygılarımı iletiyor, tüm dileklerinizin gerçekleşmesini diliyorum.

 

İLAN DETAYLARI İÇİN FOTOĞRAFIN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL