Güncel Kültür Sanat Manşet

Fotoğraf Yarışması jürisinden İlhan Boz’a ziyaret

Fotoğraf Yarışması jürisinden İlhan Boz’a ziyaret

                                                                                                

                                           

Keşan Belediyesi’nce düzenlenen  4.Ulusal “Keşan’da Tarım ve Tarım İnsanı “ konulu Fotoğraf Yarışması’nın değerlendirme toplantısı için Keşan’a gelen jüri üyeleri Keşan Belediye Başkan Vekili İlhan Boz’u makamında ziyaret ettiler.

 

Saat 10.15 sıralarında Keşan Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ayşegül Arslan Aydın ile Boz’un makamına gelen jüri üyeleri Barbaros Gürsel ( MÜGSF Fotoğraf Bölüm  Başkanı), Behiç Günalan (EFOD), Doç.Dr. Oktay Çolak (MÜGSF Dekan Yardımcısı), Firdevs Sayılan (AFİAP Fotogen) ve Serdar Akyay (TFSF Temsilcisi), Keşan Belediye Başkan Vekili İlhan Boz’u ziyaret ettiler ve yarışma hakkında bilgi verildiler.

Boz, ziyaret nedeniyle jüri üyelerine teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar dileyerek” Keşan Belediye Başkanımız Mehmet Özcan, sanatsal ve kültürel çalışmalara çok büyük önem vermektedir. Başkanımıza bizler de bu konuda gerekli desteği veriyoruz. Bu tür etkinlikler çok önemli etkinliklerdir. Fotoğraf sanatının ilçemizde gelişmesi konusunda bu tür etkinliklerin de öneminin olduğuna inanıyoruz” dedi.

Jüri üyeleri de Keşan Belediyesi’nin bu tür çalışmalara verdiği desteğin önemli olduğunu belirterek  bu konuda her türlü desteğe hazır olduklarını belirttiler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL